آخرین اخبار کاشان

37 تیم بازرسی نظارت بر صنوف در کاشان را بر عهده دارند

مسعود دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به تشدید نظارت بر واحدهای صنفی با تبدیل وضعیت منطقه کاشان به قرمز اظهار داشت: هشت هزار و 11 مرکز و اماکن مختلف در سطح شهرستان کاشان مورد بازدید قرار گرفت به نحوی که یک هزار و 732 نقطه آن به واسطه گشت مشترک بازدید شده است.

وی با بیان اینکه 37 تیم بازرسی فعالیت صنوف در بخش‌های مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهند، افزود: شش تیم مشترک بازرسی نیز با حضور نمایندگان از نهادهای مختلف نظیر دادستانی، تعزیرات حکومتی، شهرداری، اصناف و غیره تشکیل شده است تا روند بازرسی با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان کاشان با بیان اینکه 60 بازدید مشترک با اتحادیه و تعزیرات صورت گرفته است، ابراز داشت: در مجموع این بازدیدها 25 اخطاریه بهداشتی به واحدهای صنفی رستوران داران، ساندویچی‌ها و سفره خانه‌ها ابلاغ شده است و به هفت سفره خانه، ساندویچی و فروشگاه نیز اخطاریه تعطیلی صادر شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع این بازرسی‌ها نیز هفت واحد صنفی سفره خانه، فروشگاه و نانوایی نیز به دلیل تخلفات بهداشتی پس از تکمیل پرونده به دادگاه معرفی شدند، گفت: در بازرسی‌های مشترک 60 رستوران، 35 تالار پذیرایی، 307 نانوایی، 491 آرایشگاه زنانه، 430 آرایشگاه مردانه، 136 فروشگاه مواد غذایی و 273 اغذیه و ساندویجی مورد بازرسی قرار گرفتند.

دهقانی با بیان اینکه خوشبختانه اکثر واحدهای صنفی همکاری خوبی با مسئولان بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان داشتند، تصریح کرد: اخطاریه‌های بهداشتی صادر شده پس از بازرسی‌های مجدد صورت گرفته در اکثر واحدهای صنفی مورد توجه و موارد اعلام شده نیز رفع شده بود.

وی با بیان اینکه تشدید نظارت‌ها با هدف حفظ سلامت مردم و شهروندان انجام می‌پذیرد، تبیین کرد: مسئولان بهداشت تا بهتر شدن شرایط تشدید نظارت بر واحدهای صنفی را به صورت مستمر در دستور کار قرار دارند و بر همین اساس در این زمینه مطابق قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان کاشان ضمن تاکید بر استفاده از ماسک در اماکن عمومی و نقاط پر تردد تاکید کرد: شهروندان از حضور در مراکز تجمعی تا حد امکان پرهیز کنند و بنا به ضرورت در مراکز تجمع از ماسک استفاده کنند تا از شیوع ویروس کرونا پیشگیری شود.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید