آخرین اخبار کاشان

"نسرین خزانی" سرمربی تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان شد

فاطمه حسیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به بسته شدن پرونده لیگ برتر در سال 98 و سومی تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان در این لیگ تنها با یک امتیاز و یک بازی انجام شده کمتر اظهار داشت: بر اساس برگزاری جلسه هیئت مدیره باشگاه باریج اسانس کاشان مقرر شد تیم والیبال بانوان این باشگاه در لیگ برتر سال 99 حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه اقدامات مقتضی در خصوص حضور پرقدرت و موثر در لیگ برتر والیبال بانوان کشور صورت پذیرفت، افزود: با بررسی‌های صورت گرفته و بررسی گزینه‌های سرمربی برای تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان سرانجام هیئت مدیره با خانم نسرین خزانی به توافق رسید.

مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان با بیان اینکه این باشگاه با نسرین خزانی برای انعقاد قرارداد طی یک فصل به توافق رسیده است، ابراز داشت: تمامی اقدامات لازم به منظور حضور پرقدرت تیم والیبال بانوان در لیگ برتر کشور انجام شده است و امیدواریم شاهد دستاوردهای بسیار خوب در این زمینه باشیم.

وی از تسویه حساب باشگاه باریج اسانس کاشان با والیبالیست‌های تیم والیبال این باشگاه خبر داد و گفت: با وجود عدم تکمیل لیگ برتر سال گذشته اما با توجه به تعهدات باشگاه باریج اسانس کاشان با والیبالیست‌های خود تمامی مطالبات بازیکنان تیم والیبال بانوان این باشگاه پرداخت شد.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید