آخرین اخبار کاشان

از گوشه و کنار کاشان| آزمون مدارس استعدادهای درخشان در 12 حوزه امتحانی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سرهنگ غلامرضا باهنر ضمن اشاره به دستگیر آرایشگر کاشانی به جرم انتشار تصاویر مشتریان خود در فضای مجازی اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه خانمی آرایشگری جهت تبلیغ شغل خود اقدام به انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی او کرده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به اقدامات فنی و تخصصی پلیسی در شناسایی متهم افزود: پس از اقدامات صورت گرفته متهم خانم 36 ساله شناسایی و با هماهنگی با دادستان نامبرده دستگیر شد و نامبرده پس از مشاهده شواهد به بزه انتسابی اقرار و هدف خود را جذب مشتری عنوان کرده بود.

81 طرح بهزیستی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید

اسماعیل بایبردی در آیین افتتاح 81 طرح بهزیستی در شهرستان آران و بیدگل به صورت ویدئو کنفرانس ضمن عرض تبریک هفته بهزیستی اظهار داشت: 76 مورد از این طرح‌ها در حوزه اشتغالزایی، چهار طرح در حوزه مسکن و یک طرح نیز مربوط به افتتاح مرکز اقامتی میان مدت است.

وی با بیان اینکه مجموع اعتباران تخصیص داده شده به این 81 طرح به 22 میلیارد ریال می‌رسد، افزود: مرکز اقامتی میان مدت بهزیستی شهرستان آران و بیدگل با اعتبار سه میلیارد ریال و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در مجموعه‌ای با مساحت 750 متر مربع، ظرفیت 60 نفر افتتاح و زمینه اشتغال شش نفر را ایجاد کرده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این مرکز با هدف بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر یا روانگردان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است، ابراز داشت: 76 طرح اشتغالزایی نیز با پرداخت 19 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه این طرح‌ها با شعار شفافیت، تحول خدمت و ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده در قالب دو هزار و 223 طرح استان اصفهان به بهره‌برداری رسید، گفت: با اقدامات صورت گرفته چهار فقره تسهیلات بلاعوض هر یک به ارزش 250 میلیون ریال ویژه تکمیل مسکن مددجویان آران و بیدگلی اعطا شد.

بایبردی از دریافت تسهیلات 76 توانخواه و زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل خبر داد و تصریح کرد: از مرداد سال گذشته تاکنون 112 مورد از توانخواهان و زنان سرپرست خانوار درخواست وام اشتغالزایی داشتند که به بانک‌های عامل معرفی شدند.

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 27 تیرماه برگزار می‌شود

حمزه چاوشی از برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در کاشان همزمان با سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: این آزمون 27 تیرماه برگزار می‌شود و اگر ستاد ملی کرونا تصمیم جدیدی اتخاذ کند مطابق با آن تصمیم امتحانات ورودی استعدادهای درخشان برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان با بیان اینکه این آزمون در دونوبت برگزار می‌شود، افزود: آزمون ورودی پایه هفتم در سه حوزه ویژه دختران و با حضور 417 دانش‌آموز و چهار حوزه ویژه پسران با حضور 458 دانش‌آموز برگزار می‌شود.

وی ضمن اشاره به برگزاری آزمون مدارس استعدادهای درخشان ورودی دهم در پنج حوزه ابراز داشت: سه حوزه ویژه دختران با 371 دانش‌آموز و دو حوزه ویژه پسران با 263 دانش‌آموز درنظر گرفته شده است که با یکدیگر برای ورود به این مدارس با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

انتهای پیام/801/س

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید