آخرین اخبار کاشان

۶۸۳ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف شد

عباسعلی قپانی‌پور روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی کاشان بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در زمینه کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان با هوشیاری و ابتکار عمل در اجرای طرح نصر، سه محموله عمده مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش را کشف کرد.

وی تصریح کرد: توقیف پنج دستگاه خودرو، بازداشت پنج نفر قاچاقچی و کشف تعدادی سلاح گرم و سرد نیز در این راستا صورت گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان از گل، شیشه و تریاک به عنوان بیشترین مواد مصرفی در کاشان نام برد و افزود: بر این اساس از ابتدای سال‌جاری ۲۵۶ نفر دستگیر و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده‌اند.

وی تاکید کرد: با توجه به موقعیت شهرستان به عنوان یکی از گلوگاه‌های حائز اهمیت در محور ترانزیت مواد مخدر به مرکز کشور، پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان نقش خطیری در مقابله با قاچاق این مواد در منطقه برعهده دارد.

قپانی‌پور با اشاره به نقش مهم خانواده‌ها در پیشگیری از گرایش فرزندان به مواد مخدر تصریح کرد: امروزه با کاهش سن اعتیاد در جامعه روبه‌رو هستیم و از این رو تقویت پیوندهای درون خانواده‌ها و نظارت مستمر بر رفتارهای اجتماعی فرزندان باید مورد توجه بیشتری از سوی والدین قرار بگیرد.

شهرستان کاشان با جمعیت بیش از ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید