آخرین اخبار کاشان

از گوشه و کنار کاشان| 25 انبار پسماند در کاشان پلمب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مجید منعم‌زاده ضمن اشاره به کسب رتبه نخست دانشگاه کاشان در حوزه تعداد استنادهای دریافتی یا کیفیت پژوهش، رتبه اول را میان دانشگاه‌های جامع کشور و رتبه دوم کشوری را بر اساس نظام رتبه بندی لایدن 2020 به خود اختصاص داد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان با بیان اینکه این دانشگاه در شاخص تعداد استنادهای دریافتی یا کیفیت پژوهش، با 81 پله ارتقاء از رتبه 304 در جایگاه 223 جهان قرار گرفت، افزود: دانشگاه کاشان در سال 2020، با یک هزار و 468 پژوهش و با دو پله ارتقا رتبه 792 جهان را کسب کرده است.

683 کیلوگرم مواد مخدر در کاشان کشف و ضبط شد

عباسعلی قپانی‌پور ضمن اشاره به کشف 683 کیلوگرم مواد مخدر در کاشان اظهار داشت: کاشان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان به دلیل اهمیت این منطقه با توجه به قرار گرفتن در محور ترانزیت نقش بسزایی را در مبارزه با قاچاق بر عهده دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان ضمن اشاره به توقیف پنج دستگاه خودرو به همراه پنج قاچاقچی و تعدادی از انواع سلاح‌های گرم و سرد افزود: با اجرای طرح آرامش از ابتدای سال256 نفر دستگیر و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده‌اند.

25 انبار پسماند در کاشان پلمب شد

محمدرضا قنبری ضمن اشاره به پلمب 25 انبار پسماند و تخلیه چهار واحد مسکونی مرتبط با این فعالیت در شهرستان کاشان اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان مقرر شد با همکاری ارگان‌ها و ادارات مسئول، نسبت به عدم فعالیت انبارهای پسماند در سطح شهر اقدام شده و استقرار در محل تعیین شده صورت گیرد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان ضمن تاکید بر فرهنگسازی طرح تفکیک زباله از مبداء پسماند افزود: برخورد با انبارهای غیر مجاز پسماند در قالب گشت‌های مشترک متشکل از دادستانی، نیروی انتظامی، محیط زیست و بهداشت محیط صورت می پذیرد.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید