آخرین اخبار کاشان

افزایش مراجعه به بیمارستان‌های کاشان نگران کننده شد

مسعود دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به نحوه استفاده صحیح از ماسک اظهار داشت: قبل از قرار دادن ماسک بر روی صورت دست‌ها را با آب و صابون به مدت 30 الی 40 ثانیه به خوبی بشویید و پس از آن دهان و بینی را کاملا به وسیله ماسک بپوشانید.

وی ضمن تاکید بر عدم لمس ماسک در حین استفاده از آن افزود: ماسک‌های یک بار مصرف را دو بار استفاده نکنید و آنان را در جیب و یا کیف خود قرار ندهید و پس از استفاده برای خارج کردن آن از قسمت بند استفاده کرده و به قسمت جلو ماسک دست نزنید و فورا آن را در سطل درب دار بیندازید.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان کاشان با بیان اینکه ویروس کرونا می‌تواند در محیط های بسته ماندگار شود، ابراز داشت: اگر در این گونه محیط ها به مدت طولانی حضور داشته باشیم احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد و بر همین اساس در این گونه محیط های بسته پنجره‌ها را باز بگذاریم.

وی ضمن ابراز نگرانی از افزایش مراجعه بیماران به بیمارستان‌ها گفت: به تمامی شهروندان توصیه می‌شود تا در مجالس سوگواری، عروسی، مهمانی و غیره شرکت نکنید و از ماسک‌های سوپاپ دار نیز استفاده نشود چراکه عمده این ماسک‌ها استاندارد نیست و هوا را بیرون می‌دهد.

دهقانی با بیان اینکه رفتن به سالن ورزشی، سینما و تئاتر احتمال ریسک بالای انتقال کرونا را دارد، تصریح کرد: به تمامی شهروندان توصیه می‌شود تا تا حد امکان در مراکز تجمعی حضور نداشته باشند و از ماسک استفاده کرده و پروتکل‌های بهداشتی را نیز رعایت کنند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید