آخرین اخبار کاشان

از گوشه و کنار کاشان| هوای کاشان گرم می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، روح‌الله صنعتکار ضمن اشاره به پلمب یک آتلیه عکاسی در شهر نیاسر کاشان اظهار داشت: صاحب این آتلیه به دلیل عدم رعایت موازین شرعی و عکاسی نامتعارف در مکان های عمومی موجب نارضایتی شهروندان نیاسری شده بود.

معان اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کاشان با بیان اینکه واحد صنفی متخلف با همکاری مردم و بسیج شناسایی شد، افزود: لازم است تا تمامی شئونات مبانی دینی اسلامی، موارد قانونی و حفظ حقوق شهروندی توسط صاحبان آتلیه رعایت شود تا گرفتار قانون نشوند.

فوت چاه‌کَن با سقوط در چاه 23 متری

روح‌الله فدایی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس با سامانه 125 سازمان مبنی بر این حادثه  در جاده مشهداردهال حوالی شرکت ایران گلاب، تیم امداد و نجات ایستگاه دو این سازمان به محل اعزام و پس از بررسی محل، اقدام به خروج فرد سقوط کرده  از چاه کردند؛ متوفی در حال خروج از چاه بوده برای وی این اتفاق ناگوار افتاد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی کاشان افزود: از پیمانکاران و کارگران درخواست داریم تا توصیه‌های ایمنی را جدی گرفته تا ازبروز اینگونه حوادث ناگوار جلوگیری و به هموطنان عزیز توصیه  می‌شود تا در مواقع بروز اینگونه حوادث  از تجمع و ازدحام در محیط حادثه جدا خودداری کرده و مامورین امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی را درانجام وظایف خود یاری کنند.

هوای کاشان گرم می‌شود

عباس ارغوانی ضمن اشاره به افزایش بیشینه دمای هوا در هفته پیش رو اظهار داشت: از امروز دمای هوا از 38 درجه سانتی‌گراد روز جمعه در بیشترین دما به 40 درجه سانتی‌گراد افزایش پیدا می‌کند و این افزایش دما تا پایان هفته تداوم دارد به نحوی که بیشینه دما به 43 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان با بیان اینکه کمینه دما نیز در روزهای مختلف هفته متغیر است، افزود: کمینه دمای هوا در شهرستان کاشان نیز از 26 تا 29 درجه سانتی‌گراد متغیر است و با افزایش بیشینه دما کمینه دما نیز افزایش پیدا می‌کند و بر همین اساس آخر هفته کمینه دما نسبت به سایر روزها بیشتر است.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید