آخرین اخبار کاشان

دیدارهای مردمی گامی به سوی احقاق حقوق شهروندی است

علی‌اکبر مرتضایی روز دوشنبه در حاشیه دیدار مردمی در فرمانداری کاشان افزود: ویژگی دیدارهای مستقیم این است که علاوه بر مشرف شدن مدیران بر مسایل، مردم نیز با جدیت مدیران و از سوی دیگر محدودیت‌های موجود برای حل مشکلات از نزدیک آشنا می‌شوند.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد: برای تداوم و قوام این ارتباط باید مواردی که در نتیجه محدودیت منابع و امکانات یا قوانین امکان برآورد درخواستی را سلب می‌کند، صادقانه با مردم درمیان گذاشته شود تا انتظارهای غیرواقعی شکل نگیرد.

فرماندار ویژه کاشان یادآور شد: بر اساس مصوبه شورای اداری استان اصفهان، همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و عمومی این شهرستان نیز موظف هستند که ساعت ۹ تا ۱۲ دوشنبه هر هفته برای ارتباط بدون واسطه با ارباب رجوع در محل کار خود حضور داشته باشند و هرگونه ماموریت و نشست را به روزهای دیگر موکول کنند.

وی اضافه کرد: رفع مشکل استخر ذخیره آب کشاورزی، امهال تسهیلات بانکی، مسایل معیشتی و کارگری، تعارض‌های ملکی، هزینه‌های درمانی، واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی و رفع موانع تولید عمده‌ترین مسایلی بود که در ملاقات عمومی این هفته از سوی شهروندان مطرح شد که مورد پیگیری و بررسی قرار خواهد گرفت.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

وبگاه خبری کاشان

[منبع:ایرنا]

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید