آخرین اخبار کاشان

سرعت برطرف کردن موانع تولید در کاشان افزایش یابد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کاشان با حضور علی اکبر مرتضایی، فرماندار کاشان، مجید برازنده، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کاشان و برخی دیگر از معاونان فرماندار و روسای ادارات این شهرستان برگزار شد.

برخی از تولیدکنندگان در این کار گروه مشکلات واحدهای تولیدی خود را مطرح و به منظور رفع این مشکلات بحث و تبادل نظر میان روسا و تولیدکنندگان صورت پذیرفت و برای مشکلات آنان راهکارهای مقتضی ارائه شد.

یکی از تولیدکنندگان موتورسیکلت در کاشان با بیان اینکه در تامین قطعات یکی از برندهای تولید موتورسیکلت با مشکل مواجه شدیم، اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی صورت پذیرفته تا در رفع این مشکلات راهکاری اندیشیده شود در حالی که همچنان مشکل پابرجا هست و در این شرایط سرمایه گذار در شرایط سختی قرار دارد.

وی با بیان اینکه تلاش‌های بسیار زیادی صورت پذیرفته است تا مشکلات کاهش پیدا کند، افزود: مکاتبات مختلفی صورت پذیرفته تا مشکلات در تامین قطعات برطرف شود و از این رو در کار گروه‌ها در سطوح مختلف مکاتبات لازم نیز صورت پذیرفته است.

این تولیدکننده با بیان اینکه برخی کم لطفی‌ها از مقامات استانی صورت پذیرفته است، ابراز داشت: از مسئولان به ویژه فرماندار کاشان و رئیس اداره صمت تقاضا داریم تا این مشکلات را با مقامات استانی مطرح و در رفع آن تسهیل پیدا کند.

یکی دیگر از تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی در کاشان ضمن اشاره به مشکلات مختلف در حوزه آب و برق واحد تولیدی اظهار داشت: با وجود تامین هزینه‌ها در خصوص برق اما تاکنون در تامین برق با مشکل مواجه هستیم و در تامین آب واحد تولیدی نیز با مشکلاتی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه از فرماندار و سایر روسای ادارات درخواست داریم تا مشکلات در شهرک های صنعتی را رفع کنند، افزود: در حوزه مخابرات نیز با مشکلاتی مواجه هستیم که در این زمینه مکاتبات و پیگیری های مختلفی صورت پذیرفته اما تاکنون مشکلات رفع نشده است و انتظار داریم تا مشکلات با پیگیری‌های صورت گرفته رفع شود.

علی اکبر مرتضایی نیز در این کار گروه با بیان اینکه لازم است در خصوص تامین زیرساخت‌های لازم به صورت شفاف با سرمایه‌گذار در میان گذاشته شود، اظهار داشت: سرمایه‌گذاران با طرح مشکلات خود اقدامات لازم را در خصوص رفع مشکلات آنان صورت پذیرفته و مکاتبات و پیگیری‌های لازم با مقاماتی استانی نیز صورت می‌پذیرد.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن تاکید بر رفع سریع مشکلات واحدهای تولیدی در نقاط مختلف افزود: واحدهای تولیدی در صورت پرداخت هزینه‌های مربوطه انتظار دارند تا زیرساخت‌های لازم تامین شود و از این رو روسای ادارات و مسئولان موظف به تامین این زیرساخت‌ها هستند.

مهدی سلوکی در این کار گروه با بیان اینکه وجود مشکل مخابرات در شهرک‌های صنعتی تاخیر از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی است، اظهار داشت: اقدامات لازم در خصوص معرفی پیمانکار صورت پذیرفته اما از آنجا که پیمانکار از طرف مخابرات نبوده با تاخیر در اجرای پروژه رو به رو بودیم در حالی که با معرفی پیمانکار از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی کاشان کار شروع و 15 متر کابل کشی فیبر نوری و حفاری صورت پذیرفته است.

رئیس اداره مخابرات شهرستان کاشان با بیان اینکه تمامی اقدامات در خصوص ایجاد زیرساخت های لازم صورت پذیرفته است، افزود: با مشخص شدن پیمانکار اقدامات لازم به منظور تامین زیرساخت‌ها به سرعت پیگیری و خوشبختانه نقاط مورد نیاز از نظر تامین زیرساخت های مخابرات آماده شده است.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید