آخرین اخبار کاشان

از گوشه و کنار کاشان| نظرسنجی رضایتمندی شهروندان از مجموعه شهری اجرایی شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی رسول‌زاده ضمن تاکید بر شناخت ظرفیت‌ها و استفاده از مجموعه‌های اطلاع‌رسانی اظهار داشت: لازم است تا تمامی عناصر مدیریت شهری در حوزه اطلاع‌رسانی به صورت یکپارچه و هم راستا عمل کنند و این مهم لازم است تا در محیطی مبتنی بر صداقت انجام شود.

رئیس شورای شهر کاشان ضمن تاکید بر تلاش برای اصلاح و رفع نقدهای صحیح افزود: لازم است تا نظرسنجی‌ها به صورت کارشناسی و تخصصی برای آگاهی از میزان اعتماد و رضایت شهروندان نسبت به مجموعه شهرداری کاشان صورت پذیرد.

130 میلیارد تومان در 24 هفته طرح چلچراغ توسعه افتتاح و کلنگ‌زنی شد

مهدی بذرافشانی با بیان اینکه 130 میلیارد تومان پروژه در 24 هفته از طرح چلچراغ توسعه به بهره‌برداری رسیده است، اظهار داشت: در این مدت 268 پروژه به بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی شده است که تقویت حس مشارکت و همدلی، توجه به اولویت‌های اصلی محلات، استمرار رویکرد عدالت‌محور مدیریت شهری از اجمله اهداف این طرح ها بوده است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان ضمن اشاره به نقش موثر معتمدین نواحی و محلات در اجرای طرح چلچراغ توسعه افزود: معتمدین بازوان اجرایی شهرداری در توسعه و آبادانی شهر هستند و این مهم در تقویت اعتماد اجتماعی و تسهیل در انجام پروژه‌ها نقش بسزایی دارد.

کشاورزان فواصل آبیاری را کاهش دهند

عباس ارغوانی ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در کاشان تا 43 درجه سانتی‌گراد در امروز اظهار داشت: امروز هوای کاشان صاف و در ساعات بعد از ظهر همراه با وزش باد و گرد و خاک محلی پیش‌بینی می‌شود و در روزهای آتی نیز این وزش باد استمرار دارد.

رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به توصیه کارشناسان جهاد کشاورزی افزود: بر این اساس کشاورزان با توجه به افزایش دما و همچنین وزش دما، افزایش تبخیر و تعرق گیاهان نسبت به کاهش فواصل آبیاری خود اقدام کنند و گلستانداران گل محمدی نیز نسبت به مبارزه با سوسک شاخک بلند رزاسه اقدام کنند.

وی ضمن تاکید بر مستحکم‌سازی بناهای گلخانه داران کاشانی به دلیل وزش باد نسبتا شدید در ساعات بعد از ظهر و ایجاد تهویه مناسب در این اماکن ابراز داشت: پنبه کاران پس از برداشت صیفی نسبت به مبارزه علیه آفت کنه تارعنکبوتی اقدامات لازم را صورت پذیرند.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید