آخرین اخبار کاشان

قرارگاه پدافند غیرعامل مردم محور در آران و بیدگل تشکیل می‌شود/لزوم بومی‌سازی دستورات پدافند غیرعامل

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، اسماعیل بایبردی ظهر امروز در نشست پدافند غیر عامل شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل به عنوان یکی از مولفه‌های اقتدار کشور اظهار داشت: زیرساخت‌های کشور جزء دارایی‌های حساس و حیاتی پدافند غیر عامل محسوب می‌شوند و از این رو باید در اولویت اول کشور و شهرستان کاشان باشد.

وی ضمن تاکید بر آشنا ساختن مردم با مفهوم پدافند غیر عامل افزود: اصلاحات و دانش پدافند غیر عامل باید برای مردم ملموس و قابل فهم باشد چراکه پایه بسیاری از تهدیدات در پدافند غیرعامل، انسانی و فناورمحور است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن تاکید بر افزایش بازدارندگی به واسطه پدافند غیر عامل ابراز داشت: در زمان پساکرونا اهمیت پدافند غیر عامل بیش از پیش احساس می‌شود چراکه یکی از راهبردهای اساسی دشمنان، تاثیرگذاری بر مردم در جهت کاهش تاب‌آوری آنان در مواقع بحران است.

وی ضمن تشریح مفاهیم پدافند غیر عامل گفت: بر اساس این اهمیت قرارگاه پدافند مردم‌محور در شهرستان آران و بیدگل تشکیل می‌شود تا مواقع ضرورت از این قرارگاه در جهت حفظ منابع و زیرساخت‌ها استفاده شود.

بایبردی با بیان اینکه بومی‌سازی دستورالعمل‌های پدافند غیرعامل توسط روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل ضرورت دارد، تصریح کرد: لازم است تا دستورات پدافند غیر عامل به درستی و دقیق در ادارات این شهرستان اجرایی شود تا خطری متوجه منابع و زیرساخت‌ها نباشد.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید