آخرین اخبار کاشان

گروه‌های مطالبه‌گر نطنزی به پشتیبانی از قوانین امر به معروف ورود پیدا می‌کنند

وبکا نیوز
وبکا نیوز

سرهنگ حسین خدامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، ضمن تاکید بر تقویت وظیفه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان نطنز اظهار داشت: گروه‌های مطالبه‌گر در این شهرستان به پشتیبانی قوانین امر به معروف و نهی از منکر در مسائل ورود پیدا می‌کنند.

وی تبیین کرد: حمایت از حقوق مردم و کارگران از مصداق مهم امر به معروف و نهی از منکر است و نباید این اصل مهم را به مصادیق خاص محدود کرد؛ انعکاس درست مطالبه مردم و کارگران از طریق رسانه‌ها و فضای مجاری اجازه نمی‌دهد مطالبات اجتماعی به مسائل امنیتی تبدیل شود.

فرمانده سپاه شهرستان نطنز با بیان اینکه دشمنان با هجمه وسیع اعتقادی و ترویج بی‌حجابی و بی‌عفتی قلب خانواده‌های ما را نشانه رفته‌اند، گفت: چشم‌ها را نباید به روی واقعیات ببندیم چرا که حاصل تربیت مبتنی بر بی‌قیدی، بی‌حجابی، بی‌حیایی و بی‌عفتی خانواده‌ای با پایه‌های مستحکم و پایبند به اخلاق نیست.

وی با بیان اینکه اگر همه مردم و مسئولان برای حل یک مشکل مطالبه‌گری کنند مشکل برطرف می‌شود، تصریح کرد: حجاب و عفاف به عنوان جزئی مهم و تأثیرگذار از سبک زندگی ایرانی اسلامی است اما دشمن در تلاش است تا امر به معروف و نهی از منکر و موضوع حجاب و عفاف را وارونه جلوه دهد و نگاه‌ها تغییر کند طوری که معروف‌ها را منکر و منکرها را معروف دید.

وی نگه داشتن جوانان در صراط مستقیم را از اهداف شجره طیبه صالحین دانست و تبیین کرد: ویروس بی‌عفتی و بی‌غیرتی به مراتب خطرناک‌تر از ویروس کرونا است و از این رو خانواده و مسئولان باید تلاش کنند تا حیا و عفت بیش از پیش در خانواده و جامعه تقویت شود.

انتهای پیام/804/ح

وبکا نیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید