آخرین اخبار کاشان

20هزار بسته ویژه دانش‌آموزان نیازمند کاشانی در رزمایش کمک مومنانه اهدا می‌شود

وبکا نیوز

سرهنگ کریم اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب رزمایش کمک مومنانه از روز نیمه شعبان در سراسر کشور و به تبع آن در شهرستان کاشان آغاز شد، اظهار داشت: از آن زمان تاکنون هفت مرحله کمک‌های مومنانه به صورت‌های مختلف اجرایی شد.

وی با بیان اینکه نذر خون، اهدای سبد کالا، طبخ غذایی گرم، پرداخت قرض مقروضین و غیره از جمله اقدامات صورت گرفته در رزمایش سراسری کمک مومنانه بود، افزود: در یک مورد به مناسب دهه کرامت 300 میلیون تومان از قرض مقروضین با کمک خیران بزرگوار پرداخت شد.

فرمانده سپاه کاشان با بیان اینکه گام دوم رزمایش کمک مومنانه در کاشان ویژه سه ماه ذی‌الحجه، محرم و صفر پیش‌بینی شده است، ابراز داشت: از هر ماه یک دهه انتخاب شده است و در آن دهه اقدامات مقتضی صورت می‌پذیرد به نحوی که در دهه نخست اهدای بسته حمایتی، 15 کمک جهیزیه و اطعام غدیر پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه 110هزار غذای گرم طبخ و در روز غدیر میان نیازمندان توزیع می‌شود، گفت: 20 قرارگاه جهادی پای کار آمدند و در دهه اول محرم نیز ضمن نذورات هیات مذهبی کاشان بسته های دانش آموزی نظیر کیف، کفش، لوازم التحریر و غیره به 20هزار دانش‌آموز نیازمند تخصیص پیدا می کند.

اکبری با بیان اینکه وضعیت شهرستان کاشان نارنجی است، تصریح کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان افراد می‌توانند نذورات خود را به شماره کارت 5041721079425725 بنام قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان واریز کنند در حالی که مردم در گام اول به صورت نقدی و غیرنقدی شش میلیارد و 700 میلیون تومان اهدا کردند.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید