آخرین اخبار کاشان

پسماند و زباله‌های بیمارستانی در کاشان ساماندهی شد/جمع‌آوری زباله‌های پرخطر شهری

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی اکبر مرتضایی صبح امروز در آیین تکریم و معارف رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان ضمن اشاره به وقوع اتفاقات مبارک حوزه محیط زیست در سال‌های اخیر اظهار داشت: اگر بخواهیم برای نسل‌های آینده محیطی مناسب حفظ کنیم باید از همین امروز تلاش خود را برای حفظ محیط زیست انجام دهیم در حالی حفظ محیط زیست موضوع جهانی است و تمامی دولت‌ها با این موضوع درگیر هستند.

فرماندار کاشان ضمن اشاره به تخصص‌های گوناگون در حوزه محیط زیست افزود: اصل پنجاهم قانون اساسی به موضوع محیط زیست اشاره شده و شدیدترین مجازات را برای متجاوزان به محیط زیست و خاطیان در نظر گرفته شده است که این نشان‌دهنده اهمیت محیط زیست در کشور است.

وی با بیان اینکه جمع آوری زباله‌های پرخطر و بیمارستانی و ساماندهی مدیریت پسماندهای بیمارستانی به خوبی در کاشان صورت پذیرفت، افزود: محیط زیست سالم در گرو همکاری مردم و سازمان‌های مردم نهاد با دولت است و از این رو از آحاد مردم درخواست می‌شود تا برای حفظ محیط زیست با دولت و سایر دستگاه های مرتبط همکاری لازم انجام شود.

حسین خادمی نیز در این مراسم با بیان اینکه شهرستان کاشان از ویژگی‌های خاصی برخوردار است، اظهار داشت: به لحاظ تعداد زیاد صنعت و معدن نیاز به مراقبت بیشتری در حوزه محیط زیست دارد و خوشبختانه منابع انسانی اداره حفاظت محیط زیست از بهترین نیروهای در استان اصفهان هستند.

رئیس اسبق اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان، ضمن اشاره به حجم بالای کاری در اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان افزود: حجم کاری به قدری بالا است که سالانه شش هزار نامه اداری را رسیدگی و به مراجع مربوطه ارجاع داده شده است و این مهم نشان‌دهنده اهمیت بالای حفاظت محیط زیست در شهرستان کاشان است.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید