آخرین اخبار کاشان

گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه طی 3 مرحله در نطنز اجرایی می‌شود

وبکا نیوز

سرهنگ حسین خدامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، درخصوص دومین مرحله رزمایش سراسری کمک مؤمنانه اظهار داشت: بعد از دستور رهبر فرزانه انقلاب در نیمه شعبان امسال برای کمک مؤمنانه و دست‌گیری از خانواده‌های نیازمند و کم بضاعت در آستانه ماه مبارک رمضان، سپاه و بسیج مانند همیشه با تمام توان پای کار آمدند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان نطنز با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب برای استمرار رزمایش کمک مؤمنانه بیان داشت: مرحله دوم این رزمایش سراسری در شهرستان نطنز از عید قربان تا غدیر و در دهه امامت و ولایت انجام و به مرحله اجرا در می‌آید.

وی با بیان اینکه گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان نطنز در ایام محرم و صفر نیز ادامه دارد، تاکید کرد: علاوه بر این در دهه اول محرم و در پایان ماه صفر نیز مراحل بعدی رزمایش کمک مؤمنانه با مشارکت خیران و پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار خواهد شد.

 خدامیان از توزیع سه هزاو 285هزار بسته غذایی در مرحله اول رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان نطنز خبر داد و ابراز داشت: ارزش مجموع بسته‌های غذایی در این مرحله از رزمایش سراسری مؤمنانه در شهرستان نطنز توزیع شده 95 میلیارد ریال برآورد شد.

وی ضمن اشاره به اقلام اهدایی بسته‌های حمایتی توزیع شده میان نیازمندان نطنزی در مرحله نخست این رزمایش سراسری گفت: این بسته‌های غذایی که شامل برنج، روغن، گوشت قرمز، مرغ، ماکارانی، سویا، خرما و رب بودند با مشارکت خیرین تهیه شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان نطنز تبیین کرد: مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در سه قسمت ده روزه طی هفته‌های آتی برگزار می‌شود که دهه اول مربوط به دهه ولایت از روز عید قربان تا روز عید غدیر، دهه دوم 10 روز ابتدایی ماه محرم  و دهه سوم 10 روز پایانی ماه صفر خواهد بود.

وی با بیان از تمامی آحاد مردم به ویژه خیران به منظور حضور پرشور در مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه دعوت به عمل می‌آید، گفت: خیران و آحاد مردم با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه نقش پررنگ و تاثیرگذاری داشتند و یقینا در مرحله دوم نیز این مهم تکرار می‌شود.

انتهای پیام/804/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید