آخرین اخبار کاشان

تکمیل میدان ورودی مشکات خطرات عبور خودروهای سنگین را کاهش می‌دهد

وبکا نیوز

مجتبی رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به دیدار با مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان و طرح موضوعات مختلف اظهار داشت: مشکلات راه‌های ورودی از شرق مشکات که به عنوان راه‌های ملی از جاده قدیم کاشان قم استفاده می‌شود یکی از موضوعات مطرح شده با مدیرکل راهداری استان اصفهان بود.

وی با بیان اینکه این جاده مشکلاتی نظیر عدم پل‌های آب رو را دارد، افزود: چند دهنه این پل باید تکمیل شود که وظیفه آن بر عهده اداره راهداری و شهرداری مشکات است و آسفالت مسیرها و تکمیل پروژه‌های مربوط به زیرسازی آسفالت جاده نیز از جمله مواردی است که باید تکمیل شود.

شهردار مشکات ضمن تاکید بر اجرای میدان در ورودی شهر مشکات به دلیل وجود خطرات مختلف ناشی از عبور و مرور خودرهای سنگین در این مسیر ابراز داشت: طرح این میدان نهایی و توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه مقرر شد تا با تخصیص اعتبارات سال جاری دولت به بخش راهداری پروژه‌ها به صورت مشارکتی اجرایی و به بهره‌برداری برسد، گفت: شهر مشکات به عنوان ورودی به شهرستان کاشان و مرکز استان اصفهان محسوب می‌شود و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت مسیرهای ورودی به شهر مشکات است که لازم است مشکلات مطرح شده رفع شود.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید