آخرین اخبار کاشان

نماز عید قربان به دلیل شیوع کرونا در مصلی کاشان برگزار نمی‌شود

وبکا نیوز

علی کاشانی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به وضعیت قرمز منطقه کاشان اظهار داشت: با توجه به تداوم وضعیت قرمز منطقه کاشان از لحاظ شیوع ویروس کرونا جلسات مختلفی نسبت به برگزاری نماز جمعه و عید سعید قربان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیمات اتخاذ شده نماز جمعه و نماز عید سعید قربان در مصلای بقیه‌الاعظم کاشان برگزار نمی‌شود، افزود: این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده است که سلامت شهروندان و نمازگزارن کاشانی برای ما اهمیت دارد و بر همین اساس مقرر شده است تا نماز جمعه و قربان این هفته برگزار نشود.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان کاشان با بیان اینکه اقامه یکی از نمازهای جمعه یا قربان در روز جمعه کفایت می‌کند، ابراز داشت: به دلیل وضعیت قزمز کاشان هیچ گونه از این نمازها اقامه نمی‌شود تا سلامت شهروندان کاشانی حفظ شود و از شیوع این ویروس نیز جلوگیری شود.

وی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهرندان گفت: لازمه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و بر همین اساس از تمامی شهروندان تقاضا داریم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک نسبت به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گام موثر و عملی برداریم.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید