آخرین اخبار کاشان

رئیس بنیاد شهید و کارمند بازنشسته کانون فرهنگی هنری نطنز بر اثر حادثه رانندگی جان باختند

وبکا نیوز

علیرضا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز، ضمن اشاره به وقوع ساحنه برای خودرو رئیس بنیاد شهید نطنز اظهار داشت: بر اثر این سانحه دو نفر از سرنشینان خودرو از جمله ابوالفضل شاطر رجبی رئیس بنیاد شهید و‌امور ایثارگران شهرستان نطنز به شدت آسیب دیدند و دیگر سرنشینان آسیب دیده به بیمارستان شهیدی بهشتی کاشان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه رئیس بنیاد شهید نطنز به علت جراحات و صدمات شدید وارده در دم جان باخت افزود: دیگر سرنشین خودرو که دختر خانم 18 ساله بود به علت صدمات وارده بر اثر این سانحه توسط نیروهای امدادی به بیمارستان شهید بهشتی کاشان  منتقل شد.

مسئول مسوول مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان نطنز  با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است، ابراز داشت: متاسفانه در این سانحه خانم شهناز محبوبی کارمند بازنشسته کانون فرهنگی هنری شهرستان نطنز نیز  فوت کرد.

وی ضمن اشاره به محدوده قوع حادثه برای خودرو خودرو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نطنر تاکید کرد: این سانحه‌ رانندگی در محور قدیم نطنز و در محدوده سایت هسته‌ای شهید احمدی روشن اتفاق افتاد.

به گزارش تسنیم؛ مرحوم ابوالفضل شاطر رجبی فرزند شهید رضا شاطر رجبی است که سال 62 در عملیات خیبر، جانباز 70 درصد شد و سال 82 به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

انتهای پیام/804/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید