آخرین اخبار کاشان

مراسم دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام کاشان لغو شد

وبکا نیوز

مراسم دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام کاشان لغو شد

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: با وجود اطلاع رسانی انجام شده، آیین پرفیض دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام روز پنجشنبه نهم مرداد ماه جاری به دلیل محدودیت‌های کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم ، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان گفت: با وجود اطلاع رسانی انجام شده، آیین پرفیض دعای عرفه در گلزار شهدای دارالسلام روز پنجشنبه نهم مرداد ماه جاری به دلیل محدودیت‌های کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار نمی‌شود.

غلامعلی ساران با اشاره به اعلام قبلی برگزاری مراسم دعای عرفه گفت: به دلیل مصوبه کمیته مربوطه در مرکز بهداشت شهرستان و برای حفظ سلامت مردم و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی این آیین لغو شد.

وی در ادامه با تأکید ضرورت عزم همگانی برای مقابله با شیوع کرونا خاطرنشان کرد: برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا مردم باید از حضور در اجتماعات و برگزاری آیین‌های تجمعی عزا، عروسی و ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

ساران اضافه کرد: مجموعه کارکنان خدوم سازمان آرامستان‌ها و بهداشت و درمان در کاشان همچنان به خدمت صادقانه و شبانه‌روزی خود ادامه می‌دهند و البته تلاش تمامی عوامل ستاد مقابله با کرونا در این شرایط حساس قابل تقدیر است.

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید