آخرین اخبار کاشان

طرح جامع پسماند در اردستان به نتیجه مطلوب نرسیده است

وبکا نیوز

محمد تقی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، ضمن اشاره به وجود مشکلات  برای انتقال پسماند شهرستان اردستان اظهار داشت: بعضی از بخش‌های شهرستان اردستان برای انتقال پسماند به مکانی که به این منظور تعبیه شده با مشکل هزینه روبرو هستند.

وی ضمن انتقاد از عدم اجرای صحیح طرح جامع پسماند شهرستان اردستان توسط شهرداری افزود: طرح جامع پسماند که منجر به جذب مشاور خواهد شد باید توسط شهرداری اردستان به عنوان شهرداری مرکز شهرستان انجام شود که این موضوع تاکنون به نتیجه مطلوب نرسیده است.

معاون‌برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان ضمن اشاره به اقدامات ضروری در حوزه پسماند این شهرستان گفت: کارگروه‌های فرعی پسماند بخش‌ها باید برگزار و نسبت به جانمایی دفن پسماند با رعایت مسائل بهداشتی و استعلامات لازم از ارگان‌های زیربط اقدام کنند.

وی ضمن اشاره به ساماندهی نقاط دفن پسماند در اردستان ابراز داشت: محل دفن پسماندها در بخش مهاباد تعبیه و با تابلوهای راهنما هم مشخص است و با هماهنگی نیروی انتظامی مقرر شده تا افرادی که به عنوان دوره‌گرد بدون هماهنگی از پسماندها استفاده می‌کنند، برخورد شود.

کیانی با بیان اینکه لازم است تا تخلفات در دفن تلفات مرغداری‌های اردستان به صورت قانونی پیگیری و با آن برخورد شود، بیان کرد: در دفن پسماندهای کشاورزی و تلفات مرغداری‌ها تخلف‌هایی مشاهده می‌شود که باید با ساز و کار قانونی موارد آن را پیگیری کنند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اردستان ضمن تاکید بر برخورد قانونی با هرگونه دفن غیراصولی پسماند در این شهرستان گفت: هر گونه دفن غیر اصولی پسماند باید توسط محیط زیست پیگیری و برخورد شود و هیچگونه تخفیفی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/802/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید