آخرین اخبار کاشان

بازنگری تقسیمات جغرافیایی اردستان انجام شد/ توسعه منطقه با تصویب تقسیمات جدید

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان ، حمید رضا تاملی ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه بخشدار مهاباد اردستان ضمن اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته ویژه انتخاب بخشدار برای بخش مهاباد اردستان اظهار داشت: یکی از نشانه‌های توسعه که در دو سال گذشته پیگیری شد و امروز به نتیجه رسیده ایجاد بخشداری و انتخاب بخشدار برای شهر مهاباد بوده است.

وی افزود: در تقسیمات کشوری برای بخش‌ها تبعاتی وجود دارد که در مهاباد هم این موضوع پیش‌بینی می‌شد اما با مدیریت سرپرست بخشداری مشکلی پیش نیامد و برای اولین بار در سال گذشته انتخابات مجلس به‌صورت مستقل در این بخش برگزار شد.

فرماندار اردستان گفت: بخشدار جدید باید با یک عزم راسخ و جدی برنامه‌ها را پیگیری کند و با توجه به پتانسیل‌هایی که در این بخش وجود دارد اما این بخش در جایگاه اصلی خود قرار نگرفته که باید از پتانسیل نخبگان در این زمینه استفاده شود.

تاملی بیان کرد: وقت آن است که اتاق توسعه و پیشرفتی را با مدیریت بخشداری مهاباد ایجاد کنیم و از پتانسیل نخبگان در جهت جبران عقب افتادگی این بخش گام برداریم.

فرماندار اردستان تاکید کرد: بخش مهاباد در کشاورزی یک قطب به حساب می‌آید و در گردشگری هم حرف‌هایی برای گفتن دارد که در بعضی از آن‌ها اقداماتی از قبیل به ثبت رساندن قالی مهابادی و بز مهابادی و چند اثر میراثی تلاش شده که در آینده شاد شکوفایی بیشتر این بخش خواهیم بود.

وی با اشاره به عملکرد مثبت 11 ماهه بخشدار مهاباد تصریح کرد: یکی از مطالبات مردم داشتن بخشدار بود که این مهم امروز انجام شد و با توجه به سال خدمت این تلاش‌ها در کل شهرستان اردستان وجود خواهد داشت.

تاملی گفت: در سند چشم‌انداز 1400 که تعداد یک هزار و 400 برنامه برای شهرستان پیش‌بینی شده است توسط استانداری مورد تایید قرار گرفت و این طرح برای کل شهرستان‌های استان نیز ارسال شده است.

فرماندار اردستان افزود: در مسیر تحقق این سند راه را برای مدیران ادارات و بخش‌ها مشخص شده و آن‌ها فقط با کارها درگیر شده و آن را پیگیری کنند؛ فعالیت‌های بخشداران نباید کار ستادی کنند بلکه باید خودروهایی در اختیار داشته باشند تا مرتبا در روستاها و حوزه استحفاظی خود به دنبال حل مشکلات مردم باشند نه مردم به آن‌ها رجوع کنند.

تاملی تاکید کرد: تقسیمات جغرافیایی شهرستان اردستان بر اساس منطقه و رفع گرفتاری‌های مردم و خدمت‌رسانی در آینده بازنگری شده و به استانداری ارسال شده که این مهم نتیجه همکاری همه نهادها و بخش‌ها بوده است و یکی از اتفاقات خوبی که به نتیجه برسد همین تقسیمات جغرافیایی شهرستان اردستان است که اگر به تصویب وزارت کشور قرار بگیرد شاهد توسعه این شهرستان خواهیم بود.

انتهای پیام/802/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید