آخرین اخبار کاشان

کاشان گام دوم رزمایش کمک مومنانه را با اهدای 156 قربانی آغاز کرد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، علی اکبر مرتضایی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به آغاز گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در کاشان همزمان با عید قربان اظهار داشت: مرحله اول گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه از عید قربان آغاز و تا عید غدیر ادامه دارد و در این مرحله سه اقدام مهم صورت می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه نذر قربانی نخستین اقدام مرحله نخست گام دوم رزمایش کمک مومنانه است، افزود: در مرحله اول مقرر شد تا 110 نذر قربانی صورت پذیرد که به همت قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان 156 نذر قربانی در روز عید قربان صورت پذیرفت.

رئیس ستاد رزمایش کمک مومنانه شهرستان کاشان از توزیع 110هزار غذای گرم توسط قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: این غذاهای گرم در روز عید غدیر انجام می‌شود و در همین روز یک هزار و 100 بسته کمک معیشتی نیز آماده و میان نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه گام دوم رزمایش کمک مومنانه در دو مرحله دیگر در ماه محرم و صفر نیز به مرحله اجرا در می‌آید، گفت: در مراحل بعدی با ورود هیات مذهبی در این رزمایش بزرگ و با همکاری قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان شاهد نهضت احسان و بخشش دیگری در شهرستان کاشان خواهیم بود.

مرتضایی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند در راستای مشارکت در این کمک مومنانه وجوهات نقدی خود را به حساب قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان واریز کنند، تصریح کرد: خیران و عموم مردم شهرستان کاشان می‌توانند جهت مشارکت در این امر خداپسندانه وجوهات نقدی خود را به شماره کارت 5041721079425725 بنام قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان واریز کنند.

وی با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب در هر حوزه‌ای فصل‌الخطاب است، تبیین کرد: رزمایش سراسری کمک مومنانه در گام‌های اول و دوم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب صورت پذیرفته که مردم کاشان در مرحله نخست با توزیع 23هزار بسته غذایی به ارزش شش میلیارد و 700 میلیون تومان و ادای دین 300 میلیون تومان از نیازمندان خوش درخشیدند.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید