آخرین اخبار کاشان

شهرداری و شورای شهر کاشان در شفاف‌سازی به درستی عمل نکردند

وبکا نیوز

علی رسول‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه شفاف‌سازی نیازمند یک برنامه همه جانبه است، اظهار داشت: لازم است تا عملکر شهرداری، شهردار و شورای شهر بر اساس یک برنامه مدون و همه جانبه شفاف‌سازی لازم صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه شفاف‌سازی اثرات خوبی در مجموعه مدیریت شهری دارد، افزود: اگر مدیران به آن باشند که اموراتشان را مقطعی بگذرانند و رعایت حال مردم را در همه شرایط نکنند، به نتیجه مطلوب در دوره مدیریتی خود نمی‌رسند و عملکرد مطلوبی ندارند.

رئیس شورای شهر کاشان ابراز داشت: ما برای اخذ عوارض از مردم تعرفه هایی داریم که باید تمامی این تعرفه ها و موارد برای شهروندان شفاف‌سازی شود و این مهم باید از طریق دفترچه‌های مربوطه و یا به صورت الکترونیک به سمع و نظر شهروندان برسد.

وی با بیان اینکه مردم باید برای پرداخت به شهرداری از تمامی ریز پرداخت‌های خود مطلع شوند، گفت: در صورت تحقق این مهم مردم به شهرداری اعتماد می‌کنند در غیر این صورت اگر بخواهیم قسمتی را شفاف‌سازی کنیم و سلیقه‌ای عمل کنیم نتیجه مطلوبی را به دنبال ندارد.

رسول‌زاده با بیان یکی از مشکلات اساسی شهرداری کاشان قانون‌گریزی مقطعی است، تصریح کرد: این موضوع در گفتار و عملکرد در حوزه شفاف‌سازی نمی‌گنجد چراکه بخواهیم به بهانه اداره شهر از بخشنامه‌های ابلاغی سرپیچی کنیم در این صورت مجبور هستیم حقیقت را به مردم بازگو نکنیم.

وی با بیان اینکه اعضای شورا به این موضوع ایمان نداشته باشند، به نتیجه مطلوب دست پیدا نمی کنیم، تبیین کرد: با کمال تاسف اعلام می‌کنم که نتوانستیم در شهرداری و شورای شهر نتوانستیم در حوزه شفاف‌سازی به شایستگی عمل نکردیم.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید