آخرین اخبار کاشان

۱۱ طرح آموزشی و عمرانی در دانشگاه کاشان اجرا می‌شود

وبکا نیوز

عباس زراعت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، پیشرفت فیزیکی این طرح ها را در مجموع ۵۵ درصد اعلام و اضافه کرد: برای اجرای آنها افزون بر ۵۴۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وی بیان کرد: مرکز بهداشت، درمان و مشاوره، مرحله دوم خوابگاه مبینی، مرکز مطالعات و تحقیقات علوم قرآن و حدیث، آزمایشگاه زیست فناوری، تعمیر و تجهیز خوابگاه شهید منصور با زیربنای پنج هزار و ۶۵۰ مترمربع و سرمایه‌گذاری ۱۸۱ میلیارد ریال از سوی خیران در حال ساخت و آماده‌سازی است.

رییس دانشگاه کاشان ساخت دانشکده معماری و هنر (پژوهشگاه فرش) را از دیگر طرح‌های در دست اجرا برشمرد و اظهار داشت: اعتبار این طرح با زیربنای هشت هزار و ۱۰۰ مترمربع و پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد، نزدیک به ۲۲۰ میلیارد ریال است و بر اساس برنامه زمان‌بندی، مهر امسال آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی همچنین از پایان عملیات اجرایی درمانگاه سلامت دانشگاه کاشان با زیربنای ۹۵۰ مترمربع خبر داد و یادآور شد: این طرح بهداشتی درمانی که با اعتبار یک میلیارد ریال اجرا شد، آماده بهره‌برداری برای ارایه خدمات به دانشجویان و کارکنان دانشگاه است.

زراعت از ساخت تصفیه‌خانه با ظرفیت یک هزار مترمکعب، زمین ورزشی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع و توسعه آشپزخانه و سلف سرویس به عنوان دیگر طرح‌های در دست اجرای دانشگاه کاشان نام برد و اضافه کرد: برای ساخت این طرح نیز ۲۴۸ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

نزدیک به ۹ هزار نفر دانشجو در ۲۰۰ رشته گرایش در ۱۱ دانشکده و ۱۲ پژوهشکده دانشگاه کاشان به تحصیل اشتغال دارند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

منبع:ایرنا

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید