آخرین اخبار کاشان

217 میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی به آران و بیدگل اختصاص یافت

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، اسماعیل بایبوردی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به منابع اعتبارات تملک دارایی شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: اعتبارات استانی، سه درصد درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی و اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور منابع اعتبارات تملک و دارایی این شهرستان است.

وی از اختصاص 18 میلیارد و 444 میلیون ریال به بخش‌های کمتر توسعه یافته شهرستان آران و بیدگل و بخش کویرات این شهرستان به واسطه صادرات نفت خام و گاز طبیعی خبر داد و افزود: پنج میلیارد ریال اعتبارات استانی نیز ویژه تهیه و اجرای طرح هادی و بهسازی روستاهای آران و بیدگل توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تخصیص پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به 70 میلیارد ریال اعتبارات استانی و 126 میلیارد ریال اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور تحت عنوان اعتبارات تملک و دارایی این شهرستان ابراز داشت: اعتبارات تملک و دارایی به منظور تکمیل پروژه‌های عمرانی صورت می‌پذیرد تا رضایت هرچه بیشتر شهروندان جلب شود.

وی تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان آران و بیدگل را نیازمند جذب اعتبارات ملی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دانست و گفت: کمیته بازرسی اعتبارات تملک دارایی شهرستان آران و بیدگل با هدف سرکشی به ادارات و موسسات عمومی غیردولتی و نظارت بر پروژه‌ها و هزینه کرد اعتبارات ردیف‌های مشخص ابلاغی تشکیل شده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل مجموع اعتبارات تملک دارایی این شهرستان را در حدود 217 میلیارد ریال عنوان کرد و تبیین کرد: تمام تلاش خود را در راستای توسعه زیرساخت‌ها و رفع مشکلات مردم در شهر و روستاها به کار گرفتیم و با برنامه‌ریزی صورت گرفته حداکثر استفاده از این اعتبارات صورت می‌پذیرد.

بایبوردی ضمن تاکید بر نقش اعتبارات تملک و دارایی در توسعه زیرساخت‌های شهری و روستایی شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: لازم است تا با بهره‌گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی و مشارکت‌های مردمی در راستای تقویت رونق و جهش تولید گام‌های موثر برداشته شود.

انتهای پیام/801/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید