آخرین اخبار کاشان

علیرضا پورعسگری به عنوان رئیس شورای شهر کاشان انتخاب شد/رسول‌زاده انصراف داد‌

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، صبح امروز جلسه فوق‌العاده شورای شهر کاشان به منظور انتخاب رئیس شورای شهر در سال چهارم دوره پنجم شورای شهر این شهرستان با حضور اکثریت اعضا در سالن جلسات شورای شهر کاشان برگزار شد و رای‌گیری رئیس شورای شهر سال چهارم آغاز شد.

علیرضا پورعسگری پس از اخذ آراء با کسب پنج رای به عنوان رئیس و مصطفی کردمیل در مقام نائب رئیس شورا انتخاب شدند در حالی که پیش از این علی رسول‌زاده به عنوان رئیس شورای شهر در شورای شهر فعالیت داشت و با عدم نامزدی در سال چهارم انصراف خود را از ریاست شورای شهر اعلام کرد.

علی هاشمی طاهری نیز بر اساس انتخابات اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در جایگاه خزانه‌دار قرار گرفت و مجید شمس و سید مهدی ناظم رضوی به ترتیب به عنوان منشی اول و دوم جلسات معرفی و انتخاب شدند و رای‌گیری کمیسیون‌های چهارگانه نیز برگزار شد.

اعضای کمیسیون‌های چهارگانه تخصصی شورای شهر کاشان نیز در این جلسه انتخاب شدند به نحوی که علیرضا پور عسگری، مجید شمس، سید مهدی ناظم رضوی، علیرضا مفرح و علی هاشمی طاهری به عنوان اعضای منتخب کمیسیون اقتصادی برنامه بودجه و امورحقوقی انتخاب شدند.

سید مهدی ناظم رضوی، عفت پدرام فر، حسینعلی وکیل، مصطفی کردمیل و علی رسول زاده به عنوان اعضای منتخب کمیسیون فنی و عمرانی و علی هاشمی طاهری، علیرضا مفرح، علیرضا پور عسگری، حسینعلی وکیل و مجید شمس به عنوان اعضای منتخب کمیسیون فرهنگی و اجتماعی انتخاب شدند.

مجید شمس، مصطفی کردمیل، حسینعلی وکیل، علی رسول زاده، عفت پدرام فر به عنوان اعضای منتخب کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست انتخاب شدند و انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های فرهنگی سال چهارم دوره پنجم شورای اسلامی شهر کاشان به کمیسیون‌های مربوطه موکول شد.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید