آخرین اخبار کاشان

500 بسته معیشتی در مرحله اول گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه در آران و بیدگل توزیع می‌شود

وبکا نیوز

سرهنگ حسین فخرل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آران و بیدگل، ضمن اشاره به آغاز گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل مرحله اول گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه را از عید قربان آغاز و تا عید غدیر ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه 261 قربانی در روز عید سعید قربان در شهرستان آران و بیدگل ذبح شد، افزود: این قربانی‌ها از طرف حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت و مناطق استحفاظی حوزه‌های مقاومت بسیج ذبح شد و عواید این قربانی‌ها میان نیازمندان شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه از تعداد این قربانی‌ها 20 راس آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان تعلق داشت، ابراز داشت: پنج نفر شتر، 11 راس گاو و 125 مرغ و خروس نیز به همین مناسب ذبح شده و عواید آن میان نیازمندان آران و بیدگلی توزیع شد.

وی از توزیع 500 بسته معیشتی در گام نخست رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: این بسته‌های معیشتی در ایام دهه ولایت تهیه و در همین ایام نیز با برنامه‌ریزی‌های صورت و بر اساس شناسایی افراد بی‌بضاعت و کم بضاعت شهرستان آران و بیدگل میان آنان توزیع می‌شود.

فخرل از طبخ 10هزار غذای گرم در مرحله اول گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک خیران و هیئات مذهبی تعداد پرس‌های غذای گرم افزایش پیدا کند که امیدواریم تا 15هزار و یا بیشتر از آن افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل در دو مرحله در ایام محرم و صفر نیز ادامه پیدا می‌کند، تبیین کرد: در این مراحل نیز مباحث مختلفی از جمله اعطای جهزیه به دختران با وضعیت خانوادگی بی‌بضاعت و یا کم بضاعت اهدا می‌شود.

انتهای پیام/801/ی

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید