آخرین اخبار کاشان

افتتاح فاز نخست بیمارستان امام حسن آران و بیدگل معطل گازرسانی است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، اسماعیل بایبردی صبح امروز در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ضمن اشاره به مشکلات و درخواست‌ها در حوزه گازرسانی اظهار داشت: لازم است تا پروژه‌های گازرسانی از طریق تکمیل شبکه و لوله‌گذاری تکمیل شود.

وی ایجاد ایستگاه ورودی شهرک صنعتی جدید آران و بیدگل را منوط به وجود تجهیزات گازرسانی دانست و افزود: به دلیل تعریض جاده اصلی فخره لازم است تا در شبکه گاز جابه‌جایی صورت پذیرد و در جاده کاشان به ابوزیدآباد نیز باید طراحی و شبکه گذاری گاز صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به لزوم ایجاد اداره گاز شهر ابوزیدآباد و اصلاح لوله گاز اصلی در سفیدشهر ابراز داشت: پروژه‌های آماده افتتاح نظیر فاز نخست بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و مجموعه مسکونی 390 واحدی رزلَند و مرکز نگهداری سالمندان برای افتتاح نیازمند گازرسانی هستند که باید در این زمینه سرعت بخشید.

وی پرداخت اسناد ترمیم ترانشه‌ها از سال 1397 مربوط به دهیاری‌های 11 گانه و شهرداری‌های چهارگانه شهرستان آران و بیدگل گفت: لازم است تا در جهت کمک به صنایع و واحدهای تولیدی به منظور خدمت‌رسانی مطلوب تفویض اختیارات لازم و مجوز به سازمان نظام مهندسی شهرستان آران و بیدگل صورت پذیرد.

بایبردی ضمن اشاره به مصوبات شورای اقتصاد ویژه شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: بر اساس این مصوبات لازم است تا در گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی کشور از جمله مرغداری‌ها و گلخانه‌های شهرستان آران و بیدگل تسریع پیدا کند تا از این نعمت بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید