آخرین اخبار کاشان

خبر موافقت با الحاق سفیدشهر به کاشان، مزاح و طنز است

وبکا نیوز

جوابیه فرمانداری آران و بیدگل به پایگاه خبری اهل کاشانم:

خبر موافقت با الحاق سفیدشهر به کاشان، مزاح و طنز است

فرمانداری آران و بیدگل در پاسخ به خبر منتشر شده در پایگاه خبری اهل کاشانم جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، پیرو خبر منتشر شده در پایگاه خبری اهل کاشانم با عنوان (( امام جمعه سفیدشهر: فرماندار آران و بیدگل موافق الحاق سفیدشهر به کاشان است)) فرماندار آران و بیدگل جوابیه ای با امضای علی بقال زاده مسئول روابط عمومی این نهاد به پایگاه خبری اهل کاشانم ارسال کرده است که عینا منتشر می شود.

متن کامل این جوابیه به این شرح است:

مدیر محترم پایگاه خبری اهل کاشانم
با سلام
پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد

در پی انتشار مطلبی با عنوان “موافقت فرماندار شهرستان آران و بیدگل با الحاق سفیدشهر به کاشان” در تاریخ ۱۳ مرداد ۹۹ در پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن تکذیب و اظهار تعجب فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل از درج این خبر، شایسته است دستور فرمایید وفق قانون مطبوعات نسبت به درج تکذیبیه زیر در همان صفحه و ستون اقدام لازم را به عمل آورید:

در پی انتشار مطلبی در یکی از کانال های کاشان مبنی بر موافقت فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل با الحاق سفیدشهر به کاشان، دکتر بایبوردی ضمن اظهار تعجب از انتشار این خبر، آن را یک مزاح و طنز برشمرد و تاکید کرد: سفیدشهر جز لاینفک شهرستان آران و بیدگل است و مطلب مطرح شده از جانب بنده تکذیب می شود.

ضمنا در پی انتشار این مطلب، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای نصیری امام جمعه محترم سفیدشهر نیز در تماس تلفنی یکی از خبرنگاران(ایرنا) با وی در ساعت ۲۱:۳۰ مورخ ۹۹/۵/۱۴ ضمن تایید صحبت های فرماندار شهرستان آران و بیدگل از برداشت نادرست خبرنگار پایگاه خبری اهل کاشانم با وی خبر داد.

تایید دوباره خبر گفتگو با اهل کاشانم از سوی امام جمعه سفید شهر

اما در پی صدور این جوابیه، خبرنگار پایگاه خبری اهل کاشانم مجددا با امام جمعه سفید شهر تماس گرفت و حجت الاسلام والمسلمین عباس نصیری دوباره صحبتهای فرماندار آران و بیدگل مبنی بر موافقت ایشان با الحاق سفیدشهر به کاشان را تایید کرد.

همچنین امام جمعه سفید شهر سخن منتسب به خود در جوابیه فرمانداری آران و بیدگل مبنی بر اینکه “خبرنگار اهل کاشانم از صحبتهای ایشان برداشت شخصی کرده” را تکذیب کرد.

شایان ذکر است در جوابیه فرماندار آران و بیدگل صراحتا به این موضوع اشاره شده است که خبرنگار اهل کاشانم از صحبتهای امام جمعه سفیدشهر برداشت شخصی کرده است!

وبکانیوز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید