آخرین اخبار کاشان

خبرنگاری یکی از مشاغل سخت در دنیاست/خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، رمضانعلی فردوسی بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان نطنز ضمن تبریک هفدهم مرداد روز خبرنگار به خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خبری شهرستان نطنز و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت: از فعالیت‌های مستمر خبرنگاران در سطح این شهرستان قدردانی می‌کنم.

فردوسی با بیان اینکه نقش خبرنگار در این برهه بسیار حساس است، گفت: امروزه قسمت زیادی از این رسالت مهم به عهده خبرنگاران است و لذا خبرنگار باید این نقش را به خوبی درک و لمس کند و خبر و مطلبی را که برای انتشار، تنظیم و انتخاب می‌کند جوانب مختلف آن را در نظر بگیرد.

فرماندار شهرستان نطنز ضمن اشاره به رسالت خطیر خبرنگاران تصریح کرد: پاسخگو بودن به مطالبات مردمی و آگاه‌سازی شهروندان از عملکردها و مجموعه عواملی است که خبرنگاران باید در انعکاس آن تلاش کنند و مردم را از پاسخگویی مسئولین مطلع کنند.

فردوسی با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی ما و مردم هستند افزود: اولین وظیفه خبرنگار در نظر گرفتن مصلحت جامعه، بیان مشکلات مردم و سپس تحقیق در مورد اطلاعات و اخبار رسیده است؛ همراهی با مسئولان درجهت ارتقا و توسعه و پیشرفت جامعه و عادلانه برخورد کردن با مسایل روز از امتیازات یک خبرنگار فعال است .

علی مشربی نیز در این دیدار با بیان اینکه خبرنگاری یکی از مشاغل سخت در دنیای امروز بوده، اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان چشم و گوش جامعه می‌توانند حلقه واسط بین مردم و مسئولان باشند و با انعکاس صحیح و منصفانه در زمینه اطلاع رسانی نقش سازنده ای ایفا کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز با بیان اینکه خبرنگاران قشر زحمتکشی هستند که برای رفع مشکلات مردم تمام تلاش خود را به کار گرفتند، بیان کرد: تجلیل از قشر زحمتکش و فعالان رسانه‌ای در یک روز کمترین کاری است که می‌توان انجام داد و در این زمینه همه نهاد ها باید مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/804/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید