آخرین اخبار کاشان

شورای شهر کاشان از هیچ رسانه و خبرگزاری شکایت نکرده است؛ رئیس شورا به درخواست اعضا پاسخ دهد+ متن نامه

وبکا نیوز

علی رسول‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه شورای شهر کاشان در دوره پنجم در سه سال گذشته از هیچ رسانه و خبرگزاری شکایت نکرده است اظهار داشت: تنها شکایت شورای شهر کاشان از یک کانال در فضای مجازی بود که پلیس فتا پیگیر این شکایت بود.

وی ضمن اشاره به ارسال نامه رئیس شورای شهر کاشان به دادستانی مبنی بر استرداد شکایت شورای شهر از رسانه‌ها و خبرنگاران افزود: این نامه قبل از ارسال باید به تصویب شورای شهر می‌رسید در حالی که این نامه به تصویب شورای شهر نرسیده بود و از نظر قانونی دارای ایراد است.

عضو شورای شهر کاشان با بیان اینکه لازم است تا رئیس شورای شهر کاشان تعداد شکایات از خبرنگاران را با ذکر نام، تاریخ و موضوع مطروحه بیان کند، ابراز داشت: ارسال این نامه به دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان قانونی نبوده چرا که هر اقدام از سوی شورای شهر باید مراحل قانونی خود را طی کند.

وی از ارسال نامه چهار عضو شورای شهر به ریاست این شورا خبر داد و گفت: برخی از اعضای شورای شهر کاشان از ریاست شورا درخواست دارند تا به دو سوال طرح شده مبنی بر تعداد شکایات و قانونی بودن این اقدام را مشخص و به صورت مکتوب اعلام کنند.

رسول‌زاده با بیان اینکه لازم است تمامی اقدامات صورت گرفته  از سوی شورای شهر باید به تصویب در صحن شورای برسد، تصریح کرد: این عمل در نوع خود یک نوع فرافکنی است و از رئیس شورای شهر کاشان درخواست داریم تا به سوالات اعضای شورای شهر پاسخ دهد.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید