آخرین اخبار کاشان

تسنیم از پروژه 8 ساله ناتمام مدیریت بحران نطنز می‌گوید/ پایگاه چند منظوره مدیریت بحران شهرداری نطنز تکمیل می‌شود؟

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز ، سال 91 با حضور مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان و مسئولان وقت شهرستان نطنز کلنگ احداث سالن چند منظوره مدیریت بحران شهر بادرود زمین زده شد ولی متاسفانه با گذشت حدود هشت سال تنها نظاره‌گر ستون‌هایی هستیم که به صورت نیمه تمام رها شده است.

مسئولان لازم است تا با اختصاص بودجه مناسب هرچه زودتر سالن مذکور را تکمیل و به بهره‌برداری برسانند چراکه مدیریت بحران نیازمند تجهیزات لازم است که با وقوع حوادث غیرمترقبه در سال‌های گذشته نظیر سیل و امروز نیز با شیوع ویروس کرونا نیاز به این تجهیزات بیش از پیش احساس می‌شود.

علی پیراینده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ضمن اشاره به وقوع برخی حوادث غیرمترقبه در شهرستان نطنز در سال‌های گذشته اظهار داشت: با وضعیت بحرانی دو سال گذشته از جمله سیل، شیوع ویروس کرونا و حوادث غیرمترقبه دیگر، بیش از پیش نیاز به وجود پایگاه مدیریت بحران شهری  در نطنز ملموس‌تر شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و بازدیدهای مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان  اصفهان از سالن مدیریت بحران شهرداری نطنز و همچنین برگزاری جلسه با معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان، بودجه‌ای بالغ بر  800 میلیون تومان از منابع دولتی و داخلی شهرداری به تکمیل عملیات عمرانی آن اختصاص داده شد.

شهردار نطنز ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص پایگاه چند منظوره مدیریت بحران شهرداری نطنز تصریح کرد: از ابتدای سال جدید پیمانکار این پروژه عمرانی تعیین و پس از اعلام وضعیت سفید کار خود را آغاز کرد و این مهم به زودی به بهره‌برداری و افتتاح می‌شود.

پیراینده ضمن اشاره به جزئیات طرح عمرانی پایگاه چندمنظوره مدیریت بحران شهرداری نطنز افزود: در این عملیات تکمیل سقف، نمای بیرونی و سفت کاری داخل ساختمان به مساحت 900 مترمربع در دست اقدام است و پیمانکار مربوطه در حال تکمیل قسمت‌های مذکور است.

وی با اشاره به پیشرفت قابل توجه در روند اجرای پروژه، هدف از احداث سوله‌های مدیریت بحران را لزوم آمادگی شهرها و مدیریت شهری جهت اقدام موثر در زمان‌های وقوع حوادث دانست و خاطر نشان کرد: هر منطقه باید به یک سوله بحران تجهیز شده و آمادگی کامل برای اجرای هر گونه مانور یا مقابله با وقایع طبیعی را داشته باشد.

انتهای پیام/804/ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید