آخرین اخبار کاشان

خدمت‌رسانی کمیته امداد اردستان در مراحل بعدی کمک مومنانه ادامه دارد

وبکا نیوز

ابوالقاسم صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، ضمن اشاره به مشارکت کمیته امداد در گام دوم رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اردستان در دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم فعالیت‌های خوبی را در زمینه کمک مومنانه انجام داده است.

وی از طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان اردستانی به همت کمیته امداد امام خممینی(ره) شهرستان اردستان خبر داد و افزود: در روز عید سعید غدیر خم هشت هزار پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت، اقشار نیازمند و عموم مردم شهرستان اردستان توزیع شد.

 رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اردستان ضمن اشاره به توزیع بسته‌های حمایتی ویژه نیازمندان گفت: در آستانه عید سعید غدیر خم با کمک‌های خیران و حامیان ایتام 120 سبد کالای غذایی بین مددجویان سادات و 65 سبد کالا بین ایتام تحت حمایت توزیع شده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان در مراحل بعدی گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه نیز مشارکت دارد، ابراز داشت: ارزش سبدهای کالای توزیع شده در شهرستان اردستان بالغ بر 86 میلیون تومان است که بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: در دهه ولایت و امامت تعداد سه سرویس جهیزیه به ارزش 66 میلیون تومان بین سه نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام توزیع شد که از این تعداد یک سرویس به نوعروس سادات اهدا شد.

صادقی با بیان اینکه در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تاکید کرد: خیران در این زمینه نقش پررنگی را ایفا کردند و در تمامی اقدامات صورت گرفته همواره یاری‌رسان این نهاد بودند.

انتهای پیام/802/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید