آخرین اخبار کاشان

نرم‌افزار "نوای حرم" آستان علی بن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان رونمایی شد

وبکا نیوز

محمد خیرخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به پرده‌برداری از نرم‌افزار نوای حرم اظهار داشت: حدود شش ماه عوامل فرهنگی و هیئت امنای آستای امامزاده علی بن امام محمد باقر(ع) نرم افزاری را تحت عنوان “نوای حرم” آماده‌سازی کردند.

وی ضمن اشاره به همکاری با یکی از موسسات در شهر مقدس قم به منظور طراحی و ساخت این نرم‌افزار افزود: کارشناسان مختلف در این زمینه استفاده و در نهایت آماده و پرده‌برداری شد و دارای قسمت های مختلفی است که دارندگان این نزم افزار می‌توانند از آن استفاده کنند.

مدیر اجرایی آستان علی بن امام محمد باقر(ع) این نرم‌افزار را دارای چهار بخش دانست و ابراز داشت: بخش‌های این نرم‌افزار شامل مناسبتی، اذان‌گاهی، اختصاصی حرم و عمومی است به نحوی که برای تمامی مناسبت‌های شمسی و قمری در سه نوبت برنامه‌ریزی شده است.

وی گفت: در بخش اذان‌گاهی در سه نوبت اذان، مناجات، سخنرانی و احکام و حدیث در مدت زمان نیم ساعت ارائه می‌شود و در بخش اختصاصی حرم در قالب سخنرانی، مداحی، هم‌خوانی کرامات، زندگی و شخصیت و آداب و قوانین زیارت در آن وجود دارد.

خیرخواه تصریح کرد: در بخش عمومی ذکر ایام هفته، زیارت نامه، معارف دین ویژه زائران خواهیم داشت و این اقدامات در راستای منویات رهبر معظم انقلاب به منظور تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی انجام شده است و امیدواریم با بازگشایی بقاع متبرکه شهروندان سعادت زیارت این امامزاده واجب‌التعظیم را پیدا کنند.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید