آخرین اخبار کاشان

کاشان| ائمه جمعه در حوزه جهش تولید ورود پیدا کنند/لزوم تدوین خطبه بر اساس مسائل روز جامعه

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدرضا صالحیان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در استان اصفهان 90 نماز جمعه در استان اصفهان برگزار می‌شود، اظهار داشت: در کشور بیشترین نماز جمعه در استان اصفهان برگزار می شود و یکی از آن نمازهای جمعه باشکوه از لحاظ کمی و کیفی در شهرستان کاشان برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به اعتقادات شهروندان دارالمومنین کاشان نسبت به مباحث دینی و معنوی افزود: از پنج مرداد سال جاری چند برنامه را در دستور کار قرار دادیم که یکی از آن محورها مقاومت است که ستادهای نماز جمعه و ائمه جمعه به این موضوع مهم می‌پردازند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان اینکه یکی دیگر مباحث مهم موضوع معیشت مردم است، ابراز داشت: در هر منطقه لازم است تا جلساتی برای رونق و جهش تولید برگزار شود تا امامان جمعه به منظور تسهیل در امر تولید ورود پیدا کنند.

وی ضمن تاکید بر دلگرمی تولیدکننده و فعال اقتصادی توسط ائمه جمعه با برگزاری جلسات مختلف گفت: یکی از مباحث مهم جوان و جوان گرایی و گام دوم انقلاب اسلا به نحوی که مسئولین فضای مجازی نهادهای نماز جمعه همه از افراد جوان هستند و در این امر از خبرنگاران افتخاری جوان استفاده شده است.

صالحیان ضمن اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپایی تصریح کرد: این نامه مهم نیز در دستور کار ائمه جمعه قرار دارد و به طور کلی خطبه‌ها کوتاه و به موضوعات روز و نیاز جامعه از خانه و خانواده، تکثیر نسل و غیره اختصاص دارد.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید