آخرین اخبار کاشان

سومین محکوم به قصاص در کاشان از چوبه دار نجات یافت

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، روح الله دهقانی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سومین محکوم اعدامی در کاشان از چوبه دار نجات یافت، اظهار داشت: به لطف خدا و پیگیری‌های صورت گرفته توسط عوامل دادستانی، زندان و خیران سومین محکوم به قصاص نیز صبح امروز در پای چوبه دار مورد بخشش اولیای دم قرار گرفت و از مرگ نجات یافت.

وی با بیان اینکه قاتل در اثر وقوع درگیری در سال 1381 با ضربات چاقو فرد 26 ساله‌ای را به قتل رسانده بود، افزود: با هدف اصلاح ذات‌البین اولیای دم از قصاص قاتل گذشتند و سایه پدری را بر فرزند 10 ساله‌اش همچنان باقی گذاشتند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با بیان اینکه متأسفانه بسیاری از قتل‌ها در اثر عصبانیت های لحظه ای به وقوع می پیوندد، ابراز داشت: هیچگاه به هنگام عصبانیت، تصمیم‌گیری نکنند چراکه ممکن است لحظه‌ای غفلت، پشیمانی دائمی بهمراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در روزهای هشتم و یازدهم مردادماه دو محکوم دیگر به قصاص نیز با تلاش های صورت گرفته از چوبه دار نجات یافتند، گفت: مردم با افزایش صبر و تحمل خود و برخورد منطقی با موضوعات تصمیمات درستی اتخاذ کنند تا موجب پشیمانی آنان نشود.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید