آخرین اخبار کاشان

خطرات و موارد بحرانی در کاشان شناسایی می‌شود

وبکا نیوز

علی اکبر مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به وضعیت شهرستان کاشان اظهار داشت: 53 خطر و بحران در کشور وجود دارد و ما باید بررسی کنیم که منطقه کاشان چه میزان از این خطرات را در بر دارد تا برای رفع آنان تلاش کنیم.

وی ضمن تاکید بر همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادهای مربوط در این زمینه افزود: مقرر شد دستگاه‌های افراد مطلع در این زمینه را به فرمانداری شهرستان کاشان معرفی کنند و بر اساس تدوین برنامه صورت گرفته یک برش شهرستانی و دستگاهی داشته باشیم تا بر اساس ماده دو قانون مدیریت بحران وظایف خود را انجام دهیم.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه اعتبارات بر اساس ماده 16 قانون مدیریت بحران تدوین و تخصیص داده می‌شود، ابراز داشت: لازم است تا ظرفیت شهرستان کاشان شناسایی و میان دستگاه‌ها تقسیم شود و مدیریت بحران شهرستان کاشان نیز در این زمینه نظارت کافی دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام مدیریت بحران استان اصفهان 60 درصد از حوادث و مسائل بحرانی شهرستان کاشان طی پنج ماه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته کاهش داشته است، گفت: این موضوع تنها با تلاش تمامی دستگاه‌های مرتبط محقق شده است و قدردان این تلاش‌ها هستیم.

مرتضایی با بیان اینکه بر اساس نتایج اعلام شده توسط ادارات شهرستان کاشان خطرات این شهرستان احصا می‌شود، تصریح کرد: پس از احصاء خطرات اقدامات لازم در این زمینه صورت می‌پذیرد تا خطرات و موارد بحرانی شهرستان کاشان به حداقل کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/801  / ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید