آخرین اخبار کاشان

نماینده کاشان در مجلس: امارات باید از فلسطین عذرخواهی کند/ پاسخ دستگاه دیپلماسی در زمان مناسب

وبکا نیوز

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات اظهار داشت: این عادی‌سازی یک خیانت به کشورهای اسلامی و مردم مظلوم فلسطین و این کار رخنه در جبهه مقاومت و مقاومت در مقابله با اسرائیل است.

وی با بیان اینکه این اقدام عواقبی را برای کشور امارات دارد، افزود: کشورهای اسلامی حتما به دقت این مهم را مورد بررسی قرار می‌دهند و عکس‌العمل مورد نیاز در زمان خودش انجام می‌شود چراکه کار امارات قابل بخشش نیست و امیدواریم حکام امارات در این خصوص تجدید نظر کنند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه این کار عمارات دل دشمنان جهان اسلام را شاد می‌کند، ابراز داشت: این دشمن شادی به نفع دنیای اسلام و کشورهای اسلامی نیست چراکه آموزه‌های اسلامی حکم می‌کند در قبال هموطنان فلسطینی نباید با کشورهایی که اشغالگر هستند دست بیعت و مذاکره داد.

وی با بیان اینکه امیدواریم سایر کشورهای اسلامی واکنش‌های لازم را در این خصوص نشان می‌دهند، گفت: کشورهای اسلامی در مقابل اقدامات خیانت‌آمیز امارات سکوت نمی‌کنند و امارات نیز یقینا از اقدامات خود پشیمان می‌شود و نتیجه‌ای جز رسوایی برای این کشور ندارد.

ساداتی‌نژاد ضمن ابراز امیدواری از تجدید نظر امارات در قبال تصمیم اخذشده اخیر تصریح کرد: امارات باید از فلسطین عذرخواهی کند و کشورهای اسلامی نیز عکس‌العمل‌های لازم را نشان دهد و همبستگی کشورهای اسلامی نیز باید به گونه‌ای باشد که امارات از اقدامات خود عقب‌نشینی کند.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید