آخرین اخبار کاشان

کاشان| آمریکا در حال شکست دیگری در درون خود است

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه این هفته اردستان با اشاره به شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این دو شهید متدین بودند و در سال 60 دشمنان با شهادت آن‌ها خوشحالی کردند که کار ایران تمام است.

وی افزود: از زمان شهادت این دو یار امام این روز را ملاک ارزیابی دولتمردان قرار دادند و هفته دولت نامگذاری شد که از دوم تا هشتم شریور ادامه دارد تا فرصتی باشد که مسئولان با بازبینی عملکردشان بیشتر به فکر مردم باشند و دولت هم در سال آخر خدمت خود رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را عملیاتی کند.

امام جمعه شهرستان اردستان گفت: بیان خدمات و نقد درونی و توجه به تولید و جلوگیرزی از قاچاق از سخنان رهبر معظم انتقلاب اسلامی است که مسئولان اجرایی از رئیس جمهور تا کارمندان جزء باید این را مد نظر قرار داده و به مطالبات مردم باید رسیدگی کرد.

وی ابراز داشت: ما ملت نجیبی داریم و در عین نجابت باید مطالبه گری کنند و کارها را هم نقد منصفانه کنند هر چند بعضی دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها کارها را برای مردم و سرمایه‌گذاران سخت می‌کند که فرماندار باید با دستوری که می‌دهند آن را تسریع کنند.

حجت‌الاسلام دهشیری ضمن اشاره به شکست‌های مفتضحانه آمریکا بیان کرد: ملت ایران در آینده شاهد شکست‌های بیشتر آمریکا و اذنابش خواهد بود و بعد از شکست شورای امنیت در حال شکست دیگری در درون خود است که شاهد خورد شدن و شکسته شدن استخوان‌های آن خواهیم بود.

دولت در زمینه برخورد با کالای قاچاق با قاطعیت برخورد کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم در نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی در خطبه های نماز جمعه این هفته بادرود اظهار داشت: هفته دولت فرصت خوبی است برای یادآوری و مرور خدمات یک ساله اعضای دولت  تا هم دستاوردها هم تنگناها و کاستی‌ها را برای مردم بیان کنند .

امام جمعه شهر بادرود ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خطاب به کابینه دولت گفت: در سال پایانی دولت یازدهم همین نکته بس است که شما که امروز توفیق خدمت به مردم و کشور را دارید برای خدا و برای اسلام کار کنید چرا که این آخرین فرصتی است که شما دارید.

وی افزود: دولتمردان جدیت در پیگیری کارهای وعده داده شده کارهایی که شروع شده یا قول آن داده شده سعی کنید به پایان برسانید و در واقع در زمینه اشتغال برای معیشت مردم، کاهش تورم و تقویت ارزش پول ملی هر چه می‌توانید کار کنید و از طرفی موانع جهش تولید را برطرف و از واردات بی‌رویه مثل لوازم ‌لوکس به داخل کشور جلوگیری کنید.

حجت‌الاسلام قاسمی ضمن تاکید بر مبارزه با موضوع قاچاق توسط افراد مسئول و دخیل در این زمینه تاکید کرد: برخورد با مساله  قاچاق و حل مشکلات قطعه‌سازی و تشویق و ترغیب جهت سرمایه گذاری باعث رونق اقتصادی و جهش تولید و تکمیل سرمایه‌گذاری‌های نیمه تمام خواهد شد.

خطیب جمعه بادرود به فرمایش مقام معظم رهبری در بخش مسائل اقتصادی اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظن انقلاب اقتصاد کشور را مطلقاً به تحولات خارجی پیوند نزنند و برنامه‌ریزی  اقتصادی را منوط به اینکه تحریم‌های اقتصادی برداشته شود و یا کاهش پیدا کند نکنند .

قاسمی به آخرین دیدار سالانه هیئت دولت با مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دولت روز یکشنبه دوم شهریور از طریق دیدار تصویری برگزار شد اشاره کرد و گفت: جان کلام مقام معظم رهبری در این دیدار تصویری این بود که دولت از این فرصت یک ساله در قالب سه صد روز و 65 روز برای تکمیل و ترمیم و تصحیح اقدامات هفت ساله خود اقدام کند.

انتهای پیام/802/804/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید