آخرین اخبار کاشان

کاشان| 3000 پرس غذای گرم بین نیازمندان "آران و بیدگل" توزیع شد

وبکا نیوز

سرهنگ حسین فخرل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آران و بیدگل، ضمن اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در این مرحله 3 هزار پرس غذای گرم به همت بسیج، قرارگاه های جهادی و قرارگاه سازندگی طبخ و میان نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن اشاره به اهدای بسته های حمایتی میان نیازمندان در قالب بُن خرید کالا و یا ارزاق حمایتی افزود: یک هزار و 750 بسته حمایتی در قالب بن خرید کالا و یا ارزاق در اختیار خانوارهای نیازمند آران و بیدگلی قرار گرفت که هر بسته حمایتی ارزش 200هزار تومانی داشت.

فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص تهیه جهیزیه ویژه دختران ابراز داشت: مرحله سوم از گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل در دهه آخر ماه صفر پیگیری می‌شود و خیران، بسیجیان و آحاد مردم در این مرحله نیز مشارکت دارند.

وی ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته ویژه تهیه بسته لوازم‌التحریر دانش‌آموزان بی‌بضاعت گفت: با مشارکت خیران بسته‌های لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان بی‌بضاعت آران و بیدگلی در حال آماده‌سازی بوده و گروه‌های جهادی در این زمینه مشارکت فعالی دارند.

فخرل با بیان اینکه بسته‌های لوازم‌التحریر در قالب خرید بن در اختیار خانوارهای بی‌بضاعت قرار داده می‌شود، تصریح کرد: این موضوع به منظور تکریم خانوارهای بی‌بضاعت صورت گرفته تا دانش‌آموزان هرآنچه که نیاز دارند بتوانند از طریق این بن‌ها خرید کنند.

وی با بیان اینگه “گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل همچنان ادامه دارد” تاکید کرد: مرحله سوم گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در این شهرستان در دهه پایانی ماه صفر اجرایی می‌شود و از تمامی خیران و آحاد مردم دعوت می‌شود تا وجوهات نقدی خود را بدین منظور اختصاص دهند.

انتهای پیام/801/س

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید