آخرین اخبار کاشان

تمامی مدارس کاشان فردا حضوری برگزار می‌شود/ گروه‌بندی کلاس‌های پرجمعیت بر اساس تدابیر مدیر مدرسه

وبکا نیوز

محمدرضا ناظم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه در بخشنامه آموزش و پرورش رنگ‌ها لحاظ نمی‌شود، اظهار داشت: مقرر شد تا بر اساس یک سناریو که همان سناریوی زرد بوده کلاس‌های مدارس برگزار شود به نحوی که مدارس به صورت حضوری برگزار می‌شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه کلاس‌هایی که جمعیت آنان زیاد باشد، گروه‌بندی می‌شوند، افزود: کلاس‌هایی که زیر 15 نفر باشند نیاز به گروه‌بندی نیست و کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود.

رئیس ستاد پروژه مهر استان اصفهان با بیان اینکه کلاس‌ها تنها در شهرستان‌هایی غیرحضوری بوده ستاد استانی کرونا آنان را پرخطر اعلام کند، ابراز داشت: براساس اعلام این ستاد شهر اصفهان، نجف آباد، خمینی‌شهر و فلاورجان پرخطر اعلام شده است و بر همین اساس مابقی شهرهای استان اصفهان کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی ضمن تاکید بر رعایت فاصله‌گذاری و به همراه داشتن ماسک توسط دانش‌آموزان گفت: پروتکل‌های بهداشتی به صورت سختگیرانه اجرا می‌شود و کاشان نیز بر اساس ستاد استانی کرونا پرخطر اعلام نشده است و بر همین اساس کلاس‌ها به صورت حضوری و گروه‌بندی برگزار می‌شود.

ناظم‌زاده با بیان اینکه گروه‌بندی کلاس‌ها بر اساس تدابیر مدیران مدارس انجام می‌شود، تصریح کرد: برخی از کلاس‌ها ممکن است تا سه گروه هم انجام شود و بر همین اساس این گروه‌بندی بر اساس جمعیت کلاس‌ها صورت می‌پذیرد و باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در کلاس‌ها رعایت شود.

انتهای پیام/801/ف

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید