آخرین اخبار کاشان

گزارش تسنیم نتیجه داد؛ یک میلیارد و 770 میلیون تومان به محله خیابان کارگر کاشان تخصیص یافت

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، خبرگزاری تسنیم طی گزارشی تحت عنوان “روزگار ناخوش مردم در خیابان کارگر کاشان / ‌بی‌مهری مسئولان به ‌14 هزار خانوار ساکن منطقه” ویژه مشکلات ساکنان خیابان کارگر تهیه کرده بود که رئیس اداره راه و شهرسازی در پی این گزارش از تخصیص بودجه به این منطقه در قالب بازآفرینی شهری پایدار خبر داد.

مجید آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، ضمن اشاره به اهمیت بازآفرینی شهری پایدار اظهار داشت: بازآفرینی شهری پایدار نقش بسزایی در بازآفرینی شهرهای هفت گانه و حفظ بافت‌های فرسوده شهری و توانمندی بافت‌های فرسوده شهری و توانمندی بافت‌های ضعیف می‌شود.

وی با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان نیز در زمینه بازآفرینی پایدار شهری تمام تلاش خود را به کار گرفته است، افزود: یکی از مناطق شهرستان کاشان که نیاز به رسیدگی دارد، منطقه خیابان کارگر این شهرستان است که لازم است بیش از پیش به این منطقه رسیدگی شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ضمن اشاره به اختصاص یک میلیارد و 770 میلیون تومان به منطقه خیابان کارگر این شهرستان در راستای طرح بازآفرینی پایدار شهری ابراز داشت: 270 میلیون تومان در خصوص مشارکت در پروژه احداث پارک محلی خیابان کارگر در قالب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار تخصیص و اختصاص یافت.

وی از اختصاص یک میلیارد و 500 میلیون تومان ویژه احداث مجتمع فرهنگی ورزشی محله خیابان کارگر کاشان خبر داد و گفت: این میزان اعتبار نیز در قالب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار به این منطقه در شهرستان کاشان اختصاص یافت که این بودجه به شهرداری کاشان تعلق گرفت.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید