آخرین اخبار کاشان

محمدرضا فلاحیان فوتبالیست کاشانی به ماشین سازی تبریز پیوست

وبکا نیوز

به گزارش پورتال خبری کاشان، محمدرضا رضا فلاحیان بازیکن بلند بالا و با اخلاق فوتبال کاشان با عقد قراردادی از تیم نود اورومیه در لیگ یک به تیم  لیگ برتری ماشین سازی تبریز پیوست.

فلاحیان فوتبال خود را از توجوانی در مدرسه فوتبال سازمان احتماعی، فرهنگی، ورزشی شهرداری کاشان زیر نظر نادر مهربان نواز و مرتضی کافی زاده آغاز کزد و در ادامه به تیم های پایه نوجوانان و جوانان سازمان اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری  کاشان پیوست و در لیگ استان و کشور صاحب افتخارات زیادی شد.  

فلاحیان در دوره مدیریت سید محمد ناظم رضوی شهردار وقت کاشان به تیم شهرداری کاشان در لیگ دو باشگاه های کشور آمد  و تا آستانه صعود به لیگ یک هم پیش رفت.

با رفتن ناظم رضوی از شهرداری کاشان به شهرداری سمنان تیم شهرداری کاشان هم منحل شد و فلاحیان به تیم گچساران در لیگ دو رفت و بعد از یک فضل به تیم نود ارومیه در لیگ یک باشگاههای کشور پیوست.

محمد رضا فلاحیان هافیک مدافع بلند بالای فوتبال کاشان با درخشش در تیم نود ارومیه در لیگ یک مورد توجه تیم ماشین سازی تبریز قرار گرفت و با امضا قرارداد با تیم رسما به لیگ برتر رفت تا پله های ترقی را از مدرسه فوتبال شهرداری کاشان تا لیک برتر کشور طی کرده باشد.

پورتال خبری کاشان برای این بازیکن خوش اخلاق و محجوب فوتبال کاشان آرزوی موفقیت در لیگ برتر تا رسیدن به پیراهن تیم ملی را دارد.

لازم به ذکر است ، در حال حاضر دو بازیکن دیگر تیم شهرداری کاشان محمد کاظمی و امبر محمد نسایی در لیگ دو باشگاه های کشور برای شهرداری همدان بازی می کنند.  
   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید