آخرین اخبار کاشان

مدارس کاشان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ورزند

وبکا نیوز

مسعود دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه در دستورالعمل‌های وزارت آموزش و پرورش به صراحت رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی ذکر شده است اظهار داشت: این بدین معنی است که اگر مدرسه‌ای امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را نداشته باشد متعهد به بازگشایی نیست.

وی با بیان اینکه مدارس ملزم و متعهد به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند افزود: تا زمانی که مدارس امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را نداشته باشند مدرسه را باز نکند و اقدمات لازم در این زمینه انجام دهد و پس از ساماندهی مدرسه بازگشایی شود اما در بررسی‌های اولیه گندزدایی در برخی مدارس به خوبی انجام نشده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشان ضمن اشاره به عدم رعایت فاصله‌گذاری توسط برخی مدارس ابراز داشت: در بازدیدهای اولیه بیشتر مدرسه از پوسترهای آموزشی استفاده نکردند در حالی که معلم و اولیا با آنان مواجه باشند و یکی دیگر از موارد بهداشتی ورود معلم و دانش‌آموز به سامانه salamat.gov.ir و ثبت خوداظهاری است.

وی با بیان اینکه معلم و دانش‌آموز لازم است پس از خوداظهاری در مدرسه حضور داشته باشند گفت: متاسفانه خوداظهاری معلم و دانش‌آموز رعایت نشده است در حالی که باید به این موضوع اهتمام ورزیده شود چرا که عدم تکمیل خوداظهاری به منزله فرد مشکوک است.

دهقانی با بیان اینکه با همکاری آموزش و پرورش می‌توان تمامی مشکلات را برطرف کرد، تصریح کرد: یقینا با این همکاری و همت مسئولان و کارکنان در مدیریت آموزش و پرورش می‌توان در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی معلمان، کارکنان و دانش‌آموزان به امر آموزش نیز پرداخت.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید