آخرین اخبار کاشان

نساجی کاشان در تامین نقدینگی و مواد اولیه با مشکل مواجه است

وبکا نیوز

علی اکبر مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه 70 درصد جمعیت کاشان کارگری است، اظهار داشت: زندگی و حیات مردم این منطقه با چرخش صنایع گره خورده است و بر همین اساس لازم است توجه ویژه‌ای به این منطقه صورت پذیرد.

وی ضمن اشاره به تحریم نساجی علیه ایران توسط آمریکا افزود: منطقه کاشان با چهار مشکل شاخص دست به گریبان است و بر همین اساس حوزه نساجی منطقه کاشان در تامین نقدینگی و مواد اولیه، آزادسازی خریدهای صورت گرفته با وجود شش ماه گذشت از خرید و ماندن در گمرک و حفظ بازار فروش با مشکلاتی مواجه است.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن تاکید بر ایجاد بخش واردات ویژه گمرک شهرستان کاشان ابراز داشت: با شیوع ویروس کرونا صنایع و واحدهای تولیدی منطقه کاشان با خسارات قابل توجهی رو به رو شدند و بر همین اساس با وجود تخصیص برخی اعتبارات اما لازم است تا بیش از پیش به این مهم توجه شود.

وی ضمن تاکید بر تحقق جهش تولید و اهتمام هر چه بیشتر با توجه به سال پایانی دولت گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سال پایانی دولت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این موضوع تلاش دستگاه‌های اجرایی و عمومی شهرستان کاشان را می‌طلبد و بر روی اهداف از پیش تعیین شده تمرکز کنیم.

انتهای پیام/801/ ت

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید