آخرین اخبار کاشان

وضعیت آموزش دانش‌آموزان کاشانی روزانه رصد می‌شود

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حسین مقنی صبح امروز در حاشیه صدای زنگ مهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دانش‌آموزان مدارس کاشان به صورت گروه‌بندی و بر اساس جمعیت کلاس‌ها در مدرسه حضور پیدا می‌کنند اظهار داشت: کلاس‌ها با توجه به جمعیت ممکن است به دو یا سه گروه تقسیم شوند.

وی ضمن اشاره به نحوه پیگیری روند آموزش دانش‌آموزان افزود: گروه‌هایی که در مدرسه حضور دارند از آموزش حضوری استفاده می‌کنند و گروه‌های دیگر به صورت غیرحضوری و از نرم‌افزار شاد و تلویزیون در همان روز آموزش‌ها را پیگیری می‌کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ابراز داشت: تمامی کلاس‌ها و محیط مدرسه به صورت مداوم ضدعفونی می‌شود و حداقل دانش‌آموز در کلاس‌ها با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی حضور دارند و استفاده از ماسک نیز الزامی است.

وی ضمن تاکید بر رصد آموزشی روزانه و مداوم دانش‌آموزان گفت: فرمی تهیه و به تمامی مدارس کاشان از طریق سامانه ارسال شده است و اعلام شده تمامی دانش‌آموزان باید رصد شوند چرا که شرایط خاص است و بعضی از اولیا نمی‌خواهند فرزندشان در مدرسه حضور داشته باشد اما این مهم دلیلی برای تعطیلی آموزش نیست.

مقنی با بیان اینکه باید دلیل عدم حضور دانش‌آموزان در مدرسه مشخص شود، تصریح کرد: اگر دانش‌آموزان در مدرسه حضور داشته و از شبکه فضای مجازی استفاده می‌کنند، به مدرسه اعلام شود و هر روز فرم‌ها به منظور رصد دانش‌آموزان بررسی می‌شود تا مشخص شود دانش‌آموزان برای آموزش از چه طریقی عمل می‌کنند.

انتهای پیام/801/ح

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید