آخرین اخبار کاشان

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس کاشان افزایش یافت

وبکا نیوز

مسعود دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به بازگشایی مدارس و لزوم رعایت سخت‌گیرانه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مدارس اظهار داشت: خوشبختانه با بازرسی‌های صورت گرفته مشخص شده است که پروتکل‌های بهداشتی طی 48 ساعت گذشته 30 درصد ارتقاء پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی در معیارهای مختلف از 60 تا 90 درصد رعایت می‌شود، افزود: در حوزه فاصله‌گذاری اجتماعی 60 درصد مدارس این موضوع را رعایت می‌کنند و در ماسک زدن 80 درصد دانش آموزان این مهم را رعایت می‌کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشان با بیان اینکه شرایط در مدارس مختلف متفاوت است، ابراز داشت: شرایطی که در مدارس ابتدایی وجود دارد قطعا با شرایطی که در مدارس دوره متوسطه وجود دارد متفاوت است و بر همین اساس هر روز از مدارس مختلف در مقاطع گوناگون بازدید به عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه در روز اول بازگشایی مدارس بر رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی تاکید شده است و بر همین اساس مدارس را بر اساس معیارهای مختلف نظیر ماسک زدن دانش‌آموزان، گندزدایی، رعایت زمان‌بندی کلاس، استفاده از پوسترهای آموزشی مورد بررسی قرار گرفته می‌شوند.

دهقانی با بیان اینکه کارشناسان ما هر روز از مدارس بازدید می‌کنند، تصریح کرد: سلامت دانش‌آموزان برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بر همین اساس نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و دیگر موارد بهداشتی تاکید بسیار زیادی شده است.

انتهای پیام/801/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید