آخرین اخبار کاشان

استاندار اصفهان: 25 درصد اقتصاد کشور باید در اختیار تعاونی‌ها قرار گیرد

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، عباس رضایی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به جایگاه ویژه تعاونی‌ها در برنامه پنجم توسعه اظهار داشت: در نگاه‌های کلان اقتصادی و در برنامه توسعه پنجم توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی توصیه شده است  تا 25 درصد اقتصاد در اختیار تعاونی های کشور باشد.

وی افزود: موضوع تعاون در دین و اعتقاد ما ریشه‌دار بوده و شهید بهشتی در زمان تدوین قانون اساسی  با آن بزرگواری که داشته آن را لحاظ کرده‌اند و کار بسیار ارزشمندی است و در ابعاد مختلف در فرهنگ ما بوده و قدیمی‌ها به صورت اتحاد یک کاری انجام می‌شد که این خود یک تعاونی بود.

استاندار اصفهان ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان اصفهان گفت: موضوع کرونا و شکل‌گیری مبارزه با این ویروس یک نوع تعاون است زیرا اگر تنها باشیم قطعا نابود خواهیم شد پس باید همه باهم متحد باشیم و به یک فرهنگ تعاون به آن نگاه کنیم و برای بسط و توسعه تعاون همه باید تلاش کنند و به روز باشیم.

وی ابراز داشت: موضوعی که در فروردین ماه به آن رسیدیم خرید اینترنتی بود و این موضوعی است که چه بخواهیم و چه نخواهیم به این سمت خواهیم رفت پس با به روز بودن مباحث می‌توانیم پیشرفت خوبی را در همه زمین‌ها داشته باشیم.

رضایی بیان کرد: فکر نوع و اندیشه نو و به روز بودن از مسائل مهمی است که از استان اصفهان انتظار می رود و این که چند سال اول بودیم خوب است باید برای چند سال آینده خلاقیت و هنر استان اصفهان در بخش‌های مختلف برای جامعه و با روز منطبق کنیم.

استاندار اصفهان تصریح کرد: جایگاه تعاونی‌ها در آینده بهتر از امروز خواهد بود و متولی آن را باید خود مسئولان تعاونی‌ها حفظ کنند تا شاهد پیشرفت‌های خوبی در این عرصه باشیم.

انتهای پیام/802/ ز

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید