آخرین اخبار کاشان

کاشان| عده‌ای اقدامات جهادی برخی مسئولان را برنمی‌تابند

وبکا نیوز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بادرود با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: چه بایدن برسر کار بیاید و چه ترامپ، نقشه‌ی راه دشمن هیچگاه تغییر نخواهد کرد.

قاسمی گفت: امروز استکبار جهانی بیش از انرژى هسته‌ای از نفوذ منطقه‌ای و گسترش عمق راهبردى ایران انقلابى عصبانى و ناراحت است؛ خشم و غضب صهیونیست‌ها ازبرهم خوردن تمام معادلات آن‌ها در کمپین فشار حداکثرى بر ایران است که در همه ابعاد آن به شکست انجامیده است.

خطیب جمعه بادرود افزود: آنچه  که درباره تفاوت بایدن و ترامپ گفته مى‌شود بیشتر تاریخ مصرف انتخاباتى دارد.گروهى به پیروزى جو بایدن بدین خاطر دل‌خوش داشته‌اند که‌ دوباره آمریکا به برجام برگردد و گشایش‌هایى حاصل شود و به زعم خودشان، برگ برنده‌ای براى انتخابات خرداد آینده، نصیبشان شود که تصورى باطل و نتیجه‌ای جزفرصت‌سوزى و خسارت ندارد.

امام جمعه شهر بادرود ضمن اشاره به عزم و اراده ملت ایران در پیشرفت و تعالی کشور تصریح کرد: نقشه حرکت ملت ایران به سمت پیشرفت و قوت و رفع مشکلات مزمن اقتصادى و فرهنگى و اجتماعى فقط از مسیر فرهنگ ناب اسلامى و انقلابى و اتکاء به توان جوانان متعهد و انقلابی ایران  مى‌گذرد.

قاسمی به سفر اخیر رئیس مجلس به خوزستان اشاره کرد و گفت: آنچه امروز در خوزستان  با مردم صبور و مقاوم مشاهده مى‌کنیم، نه  در خورِ شأن این استان و مردم آن و نه در شان نظام اسلامى است و این بدین جهت است که باید به خوزستان فارغ از هرگونه افراط و تفریط با نگاه ویژه و خاص نگریست و براى مشکلات آن برنامه‌ریزى و اقدام کرد و بنابراین انجام اولین سفر نظارتى به استان خوزستان از این نگاه، قابل تقدیر و تحسین است.

وی با انتقاد از فضاسازى‌هاى پرحجم رسانه‌اى در داخل و خارج نسبت به سفر رئیس مجلس گفت: معلوم است عده‌اى که دستشان از برنامه و عمل خالى است این‌گونه اقدامات انقلابى و جهادى را که از مجلس انتظار مى‌رود برنمى‌تابند و آنچه در این میان مهم است این‌که این نحوه حضور درمیان مردم که سال گذشته با ابتکار رئیس قوه قضائیه آغاز شد، باید با برنامه و هدفمند و با نتایج گره‌گشا و ملموس براى مردم ادامه یابد.

امام جمعه بادرود ضمن محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی گفت: اهانت به پیامبر اسلام(ص) برای منحرف کردن اذهان از نقشه‌های آمریکا در منطقه است؛ دشمنان اسلام با اقدامات نابخردانه و مذبوحانه خود بدنبال برانگیختن احساسات پاک مسلمانان جهان هستند لذا برای رسیدن به اهداف کثیف و پلید خود نسبت به ساحت مقدس پیامبر اسلام اهانت می‌کنند.

اهانت دشمنان به پیامبر و قرآن به خاطر عدم پذیرش واقعیات است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، حجت‌الاسلام حسن دهشیری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار داشت: شهادت حضرت امام سجاد(ع) در دو روایت12 و 25 محرم اعلام شده است و این روز را که آن حضرت به عنوان پاسداشت کربلا معرفی شده را گرامی می داریم.

وی افزود: با روشنگری و سخنان برّنده حضرت سجاد(ع) دین جدش احیا شد و نگذاشت خون اباعبدالله از بین برود؛ طبق آیات قرآن که به مسلمانان تذکر داده شده که دشمنان دست از شما برنمی‌دارند و به صورت‌های مختلف به اعتقادات شما حمله می‌کنند که نمونه آن هم اهانت به پیامبر اسلام را شاهد بودیم.

وی ابراز داشت: کشورهایی که خود را سردمدار می‌دانند و ادعای آزادی بیان دارند به یک چهارم مردم دنیا اهانت کرده و سران آنها هم از آن حمایت می کنند؛ دشمنان اسلام که منطق ندارند و حاضر به پذیرفتن واقعیت‌ها نیستند بر اعتقادات مسلمانان حمله می‌کنند که طبق سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی این یکی از دسیسه‌های آمریکا است.

امام جمعه اردستان ضمن محکوم کردن اهانت دشمنان به قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) به بهانه آزادی بیان تاکید کرد: مسلمانان باید این اهانت و این عمل را با منطق جواب دهند هرچند بعضی کشورها نانشان در همین موضوعات است و هیچ حرکتی را از خود نشان ندادند.

وی ضمن اشاره به سفر استانی برخی مسئولان تصریح کرد: سفرهای مسئولان به مناطق مختلف کشور موج امید را برای مردم در خصوص بررسی مشکلات داشته به شرطی که اینگونه سفرها بصورت نمادین نباشد و نتیجه آن را در آینده ببینیم و جامعه تقویت و به روز شود.

حجت‌الاسلام دهشیری با بیان اینکه اعلام می‌شود چرا جوانان ازدواج نمی کنند افزود: مشکلات اشتغال و مسکن موجب شده تا جوانان از این موضوع به دور باشند که در شهرستان اردستان زمین فراوان بوده و مسئولان در این خصوص اقدامی را انحام دهند.

انتهای پیام/802/804/ش

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید