آخرین اخبار کاشان

کیفیت آموزش در کاشان باید بیش از پیش تقویت شود

وبکا نیوز

علی اکبر مرتضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز به تحصیل 65هزار دانش‌آموز کاشانی اظهار داشت: اگر تعداد معلمان و دانشجویان را به این جمعیت اضافه کنیم در منطقه فرهنگی کاشان 110هزار دانشجیو، معلم و استاد فعال هستند که اهمیت این بخش را نشان می‌دهد.

وی ضمن اشاره به بازگشایی مدارس افزود: هیئت دولت بر رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی تاکید داشته و مقرر شد تا مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی فصل جدید آموزش، تعلیم و تعلم را در شهرستان کاشان همزمان با سراسر کشور آغاز کنند.

فرماندار شهرستان کاشان دانش‌آموزان سرمایه‌های این منطقه هستند، ابراز داشت: لازم است کیفیت آموزش در شهرستان کاشان بیش از پیش تقویت شده و آسیب نبیند که در این زمینه دو عامل موثر بوده؛ یکی از عوامل تلاش خود دانش‌آموز است و مهمتر از آن با توجه به تبعات حضور دانش‌آموزان به صورت مجازی خانواده‌ها نظارت کافی را داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به حضور فعال آیت‌الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است تا در معیت آیت‌الله سلیمانی در بخش‌ها و روستاهای مختلف شهرستان کاشان حضور پیدا کرده و مشکلات آنان را از زبان اهالی روستا احصا و در راستای رفع آن اقدام کنیم.

مرتضایی ضمن اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص انتخابات سال 1400 تصریح کرد: وزارت کشور از یک سال قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه آغاز می‌کند و تا برگزاری انتخابات آموزش‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

وی ضمن اشاره به کسب رتبه اول کاشان در استان اصفهان از جهت نحوه عملکرد مطلوب در بودجه‌ریزی تاکید کرد: علاوه بر این رتبه در حوزه بودجه‌های عمرانی نیز شهرستان کاشان حائز رتبه نخست شده است که این موفقیت‌ها مرهون تلاش های همکاران در فرمانداری شهرستان کاشان است.

انتهای پیام/801/ ع

   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید